Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, copkillah said:

Ja ga ne branim ali ono je baš jaka reakcija, a ako je došla zbog nečeg banalnog, treba ga tek onda kazniti.

Ja sam onakve reakcije viđao samo zbog rasizma, ali sam ubeđen da Petrušev nije uradio nešto takvo, a valjda je logično da te zanima zašto se nešto desilo. Naravno da je opcija i da je prosto prso ko lajsna večeras i to je to.

 

Posto je inace Lesor poznat po smirenom i racionalnom ponasanju i bez promaje u glavi, pa hajde da se duboko zamislimo zasto je uradio neku glupost. Mislim sve se uvek moze opravdati i relativizovati, nije problem.

 

Lesora je 17 hiljada ljudi odusevljeno pozdravilo sto je nabo mrskog Bugarina (odjeci toga su jako vidljivi i na kkp temi, beda nad bedama, doduse ocekivana od koga dolazi). Nemam nista protiv, radovanje takvim potezima pokazuje jadnost ali nije kaznjivo. Samo eto, desilo se da mi sto navijamo za kkcz tim potezom nismo odusevljeni, i nesto nemamo bas zelju da utvrdjujemo sto je heroj NUSKNVP udario Petruseva.

 

29 minutes ago, Profesionalac said:

Sve iznad 1-2 meča suspenzije bi bio skandal.

 

Tezak

  • +1 1
Link to comment

Что случилось? Nisam ispratio
edit:
Mwahaha, mentol je naboo u glavu kolegu kosarkasa. Ono isti lebac ovo ono, al koga boli kurac, krv, noz, svezaprtzn.
A bagra relativizuje i opravdava. Mrš bre.
Kad se to i gde desilo ikad?
A da, desilo se, Hemofarm Partizan, pa Partizan Hemofarm. Il obrnuto. Bese SStefanovic dobio po pichtzi, a bogumi i dušica napaćena Veseli.
Anyway, mnogo spominjanja KKP u tim iznabadabanjima.
Neko bi zlonameran tu neku tendenciju izvukao.

  • +1 1
Link to comment

Dok neko ne pokaže zube tom Lesoru i uopšte svakome ko fure te fore sa preteranom agresivnošću i loženjem, da ne pričam o fizičkom napadu, dotle će on to nastaviti da radi a Petrušev okretati ledja ili Dobrić/Lazarević hvatati Lesora u zagrljaj da ne dovrši njihovog timskog druga. Neverovatno odsustvo muda i karaktera ima ova selekcija Zvezde, zato svako na njima i šilji kurac.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Dok neko ne pokaže zube tom Lesoru i uopšte svakome ko fure te fore sa preteranom agresivnošću i loženjem, da ne pričam o fizičkom napadu, dotle će on to nastaviti da radi a Petrušev okretati ledja ili Dobrić/Lazarević hvatati Lesora u zagrljaj da ne dovrši njihovog timskog druga. Neverovatno odsustvo muda i karaktera ima ova selekcija Zvezde, zato svako na njima i šilji kurac.

Ok, jedno je kurcenje i timski duh, pa cemo kao u odbranu saigraca. Al to ne resava nista, samo ce da napali idiote sa tribina sa obe strane maksimalno.
Al ovakve ložane kao sto je Lesor se neutrališu surovim zabranama. Tipa kraj sezone za gospodina plus novci neki ozbiljni. Pedagoski, da bilo kom drugom idiotu ne padne na pamet nista slicno. Naravno, to se nece desiti nikad.
Mislim, velikoj vecini igraca s obe strane na kraj pameti nije nista ni blizu ovoga, al ovaj pajser hrabro ide ka ovakvim stvarima od pocetka sezone svojim lozenjem.
Link to comment
20 minutes ago, ducca said:

Dok neko ne pokaže zube tom Lesoru i uopšte svakome ko fure te fore sa preteranom agresivnošću i loženjem, da ne pričam o fizičkom napadu, dotle će on to nastaviti da radi a Petrušev okretati ledja ili Dobrić/Lazarević hvatati Lesora u zagrljaj da ne dovrši njihovog timskog druga. Neverovatno odsustvo muda i karaktera ima ova selekcija Zvezde, zato svako na njima i šilji kurac.

+1000

jedan kalinić bi bio dovoljan.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, Profesionalac said:

Slobodan si da daš svoju procenu kazne, kao i primer koji prati tvoje očekivanje. 

 

Zaista cenis da je kazna veca od 1-2 utakmice neigranja za coveka koji nabada pesnicom u glavu drugog igraca skandal?

 

Znam da je heroj a ne zlocinac, ali daj bar malo realnosti aman

Link to comment

A bio vam je svima simpatican kada je vredjao Buducnost na srpskom jeziku pre nekoliko godina posle neke utakmice evrokupa :)  I tu se videlo da je covek tezak debil.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
Pa ne baš, to je lakat
 
Više kao Afflalo VS Bjelica

A pa nista onda, 2 meca suspenzije za ocigledno isprovociranog Matejicu.
Ovde su se ova dvojica pokoskala u borbi za poziciju i obostranim konsenzusom zapoceli fajt.
Sinoc je Matejica sa predumisljajem, nakon gotove utakmice pritrcao liku, i uputio dva direkta, od kojih jedan uspesan, u facu. Petrusev nije odreagovao kao ni vecina igraca, sto magaracu dodatno otezava okolnosti i izdize ga na pijedestal pajsera veceri.
I po tebi je to za dva meca Afflaloa, a ne za 7 koliko je dobio Artest za mučki lakat Hardenu?
Ne slazes se da ideje ovakvog razracunavanja u sportu treba konkretno suzbijati, a ne precutno ih odobravati i opravdavati?
Link to comment
5 hours ago, Nikola77 said:

+1000

jedan kalinić bi bio dovoljan.

Možda čak i jedan Tunđi  ili Admiral Nelson za punđicu.  Drago mi je da je Rumenige tako oštro osudio punđicu, oštrije je doduše reagovao na ona strašna skandiranja sa tribina. 

  • +1 2
Link to comment

Dosta je bilo...

Zvezdasima pozdrav, navijace partizana ostavljam sa njihovim majmunom u ljudskom obliku, najtrofejnijim koji je mozda isprovociran, avangardnom uzvisenoscu...

Svaki forum u ovoj zemlji je slika i prilika ove zemlje.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Putuj igumane, pozdravio te Matijas  :D

 

 

Esid: čitam šta pišu ljudi zbog jedne košarkaške utakmice, emotivna infantilnost level beskonačno :prekrst:

Edited by Filozof manijak
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...