Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, John Coltrane said:

Evo Žoc se izvinjava Petruševu, ali ne zna da li je bilo nekih provokacija pre toga :violina:

 

sad ce zoc da preuzme tesku odluku lige, pa ce on sam da kazni lesora suspenzijom protiv mzt-a i borca iz cacka

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Inače i reći "retard" za sportistu koji se u žaru borbe šta već.... Nije baš lepa socijalna priča koja se šalje u svet.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka


 

Dobro, mentalno zaostao. Isto kao i želeti nekome smrt, je l' si srećan sad?

Link to comment

Ništa nije isto, samo se u pristojnom svetu to vitlanje izrazima smatra uvredom za bolesne ljude sa dijagnozom. Kao neko ko je zauzeo moralnu vertikalu i deli ovde packe zbog nelepog ponašanja, nije zgoreg toliko da znaš.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Ništa nije isto, samo se u pristojnom svetu to vitlanje izrazima smatra uvredom za bolesne ljude sa dijagnozom. Kao neko ko je zauzeo moralnu vertikalu i deli ovde packe zbog nelepog ponašanja, nije zgoreg toliko da znaš.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Sjajna relativizacija 👍

Link to comment
29 minutes ago, Barrister said:

Ma dešava se. Kad to ponovi 578. put Obradović će mu održati bukvicu.

 

"Lesor je pogrešio, a onda je Željko Obradović pokazao zašto je NAJVEĆI (VIDEO)"

 

Još: veliki Željko prilikom rukovanja vidi da se ovaj zaleće i savršeno ga boli kurac 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

Ja sam siguran da Covic vec pise neko saopstenje i da je sigurno ulozio zalbu na ovu utakmicu.Bice naredni dani interesantni.

 

Čovićeva saopštenja uvek poprave situaciju.

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Lesor normalan i neiskompleksiran?  :laugh:

Nije normalan u toku utakmice, to definitivno.

 

Pričam da kada prođe sve, svi smire strasti. Mi ovde za tastaturom u trenutku to ne shvatimo, osim kada vidimo kakvi smo i sami kada igramo basket.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

želeo bih da se zahvalim g-dinu dušku ivanoviću što nam je omogućio večeras 00:00 za ognjena kuzmića

 

hvala

  • Wub 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Nije normalan u toku utakmice, to definitivno.

 

 

Decko je klinicki lud... adrenalin je jedno, pogledaj bilo kog drugog kosarkasa, a ludacki pogled i ludacko ponasanje je sasvim drugo.

 

Nije vam on prvi...imate jos idola medju bivsim igracima koji su se identicno ponasali...

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Decko je klinicki lud... adrenalin je jedno, pogledaj bilo kog drugog kosarkasa, a ludacki pogled i ludacko ponasanje je sasvim drugo.

 

Nije vam on prvi...imate jos idola medju bivsim igracima koji su se identicno ponasali...

Tih bre Miloše, mnogo smo pristrasni svi.

 

Hajde da se volimo.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...