Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Dobra, hrabra izjava Duska. I ja sam umereni optimista za finale posle vidjenog veceras. 

 

Ali glavni preduslov je normalno sudjenje, a ne 40 bacanja za Lesora.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, garmonbozia said:

Sport stvarno najgore izvlači iz navijača. Odrastao čovek ovako nešto da napiše je strašno, koliki god retard bio Lesor.

 

Govno se i prošli put zaletalo da se bije sa nekim.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Kakvo maestralno govno.

 

 

Ma dešava se. Kad to ponovi 578. put Obradović će mu održati bukvicu.

  • Haha 1
Link to comment

Lepe se ovi crni igraci na Petruseva i Reed ga je onomad sazagao kada je igrao u Megi. Mora da bude cvrsci i da uzvrati. Patosiras protivnika kao sto je Jokic Morrisa, sa prljavim igracima moze samo tako plus zaradis postovanje :)

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Ma jebaće ih Zvezda u finalu lagano, dobro je što su se momci primili, pa će se nadati nečemu u finalu, očigledno je da izbija neki kompleks iz njih u ovim susretima. Spremićemo Nedovića, Lazu, za debilčinu sa pundžom spremiti međeda Raduljicu. 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Dobra, hrabra izjava Duska. I ja sam umereni optimista za finale posle vidjenog veceras. 

 

Ali glavni preduslov je normalno sudjenje, a ne 40 bacanja za Lesora.

Nema od toga nista, po potrebi ce se svirati 25-30 bacanja za Lesora ili Pantera, a ako bas treba i za obojicu, ko od zvezdinih bude u naletu ocas ce da pocne da se bavi rvanjem i zaradi 5-6-7 licnih, sve ne bi li nekako najveci i najtrofejniji trener u nasoj galaksija sa jedva prosecno skupim timom nekako uzeo neku titulu iz 5-6 pokusaja.

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

\

I ti podrzavas stranog igraca,koji napada domaceg reprezentativca a napsusavas nekoga sa foruma.

Ne podržavam, možeš da vidiš i na temi Partizana da sam odmah napisao "koji je kurac ovom retardu?". 

Za to što je domaći reprezentativac mi se jebe sem kada igra za reprezentaciju, ovo su klubovi. 

 

Poenta je koliko sport iz navijača izneri katastrofalne stvari, tipa da nekome želiš smrt samo zato što se potukao sa protivničkim igračem. To nije normalno i pokazuje malo širu socijalnu priču u Srbiji i može samo gore da bude.

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Da, da, zato što se jedan sportista tuče sa drugim treba mu želeti smrt. Sve jasno.


Pogino = crko dabogada, psovka u afektu, šta ti je bre, oladi malo I ti i ovi tvoji. Eno na PL temi Arle bar jednom mesečno želi kancer nekom sudiji!!!! 
 

Boli me uvo za debila. Veći problem je što ni sudije a ni Žoc ne mogu da ga reše. Vidi snimak, on napada Petruševa a sudija se sklanja. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Ros said:

sad lepo u modus pripreme za plej of. dozirati minutažu glavnim igračima, odmarati ih u EL pa da sw igra :)

Aj barem odigrajte protiv Baskonije sa Kampacom :D 

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Ne podržavam, možeš da vidiš i na temi Partizana da sam odmah napisao "koji je kurac ovom retardu?". 

Za to što je domaći reprezentativac mi se jebe sem kada igra za reprezentaciju, ovo su klubovi. 

 

Poenta je koliko sport iz navijača izneri katastrofalne stvari, tipa da nekome želiš smrt samo zato što se potukao sa protivničkim igračem. To nije normalno i pokazuje malo širu socijalnu priču u Srbiji i može samo gore da bude.

 

Socijalnu sliku Srbije pokazuje recimo istetovirani sa fotoaparatom koji ispraca na poluvreme i igrace zvezde i igrace partizana u tunel.Verujemo svi da je i taj sportski novinar.

Mogu tako da ti nabrajam do sutra.Kao sto ti mozda volis Lesora,mozda on voli Petruseva i sta bi bilo da je recimo Petrusevu polomio vilicu.

 

Link to comment

Inače i reći "retard" za sportistu koji se u žaru borbe šta već.... Nije baš lepa socijalna priča koja se šalje u svet.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...