Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

10 minutes ago, goofs said:

Vlada Vukoicic, e!

 

brt, zaboravio si i picku celavu II :D

U da...Vlada je imao nekih zdravstvenih problema pa je zato otišao. Mislio sam da je to Čovićeva laž ali Vlada mi je bio trener pa sam se raspitao i dobio potvrdu da je tačno. A Ćelavi jbg, stvarno ga nije krenulo i nemam nikakav problem sa tim otkazom.  

Link to comment
40 minutes ago, Heaviside said:

"Ako loše krene trener leti" je nešto što je na snazi u skoro svakom klubu u Evropi. 

 

Po meni, kad postaviš mladog trenera, skoro pa početnika, onda moraš da budeš malo tolerantniji prema njemu nego prema nekom afirmisanom treneru. I on mora da se uči, da stekne  iskustvo, da greši. Valjda si spreman na to ako si ga već postavio. Pride, već je stvorena slika da je kkp ozbiljan favorit ove godine pa ne verujem da će iko shvatiti tragično ako se ne uzmu trofeji. Alimpiju nisu istrpeli neuzimanje aba i to je moglo da ga košta karijere.

  • +1 2
Link to comment

Obradoviću ništa nije išlo od ruke, jebi ga. Drugačije nije moglo. A na papiru je izgledalo kao pun pogodak. Nema garancija ko god da je. Alimpije je najbolji primer kako neko ispod radara uspe. Tako se nadam da će biti i sada. Samo treba strpljenja. 

  • +1 3
Link to comment

Samo strpljenja...već naredne godine u ovo vreme Nedari dodajemo Guduru jer mu je vreme i valja nastaviti niz koji je pokrenuo Kalina a Bobi dolazi na poziciju Zokija. Ispraćamo Pefija guzatog i Dzonija nejakog, Dalibor i Lazarević već apdejtovani na level EL Cane Corso haslera pa ih kao kao i Dobrivoja jedva zadržavamo da ih ne otme Trinki a rusi nam šalju Dedu na pozajmicu zbog gradjanskog rata ili šta već im tada bude aktuelno...e sad pošto Žoc ni sa ovom legijom stranaca neće primirisati F4...moraće sajko nakon prodaje epsa da mu pazari petorku Tavaresa Dončića, Rasela Kroua, Fleša i Vulverina. Al tad će brinemo o tome...







  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

U da...Vlada je imao nekih zdravstvenih problema pa je zato otišao. Mislio sam da je to Čovićeva laž ali Vlada mi je bio trener pa sam se raspitao i dobio potvrdu da je tačno. A Ćelavi jbg, stvarno ga nije krenulo i nemam nikakav problem sa tim otkazom.  


Au. Jel sad ok? Vidim da radi u Kini poslednjih godina.

 

Ja sam njega ovlaš poznavao iz mladjih kategorija, bio je baš dobar lik, on i Partizanov Vlada Jovanovic, mnogo dobri ljudi i pedagozi, a i treneri za taj uzrast.

  • +1 1
Link to comment

Groblje ima ozbiljan državni projekat iza sebe. To je cena svih onih “Vučiću pederu”, a sad će da budu manji od makovog zrna. Nije problem, naravno. Mene više brine ćokijeva spaljena zemlja, jer para nema za sva ova pojačanja i gluposti, a njega boli kurac za klub jer ima svoje pozadinske planove. 
Ovo će biti “biti ili ne biti”.  Ne toliko za ABA, već za EL, pošto ABA sigurno nećemo uzeti, a samo dobar plasman u EL nam možda garantuje pozivnicu “sledeće sezone” u isto.

Link to comment
40 minutes ago, goofs said:


Au. Jel sad ok? Vidim da radi u Kini poslednjih godina.

 

Ja sam njega ovlaš poznavao iz mladjih kategorija, bio je baš dobar lik, on i Partizanov Vlada Jovanovic, mnogo dobri ljudi i pedagozi, a i treneri za taj uzrast.

Trebalo bi da je OK. Napravio je pauzu od posla pa se onda postepeno vraćao u pogon kroz mlađe kategorije Mege. Imam pozitivno sećanje na njega kao i ti. Izuzetno posvećen trener za standarde mlađih kategorija i pristojan čovek što je takođe retkost. On, Džile i Dragosavac su najbolji koje sam zakačio, sa tim da je Džile preveliki uličar za moj ukus posebno za rad sa decom.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Nikodije said:

 

Po meni, kad postaviš mladog trenera, skoro pa početnika, onda moraš da budeš malo tolerantniji prema njemu nego prema nekom afirmisanom treneru. I on mora da se uči, da stekne  iskustvo, da greši. Valjda si spreman na to ako si ga već postavio. Pride, već je stvorena slika da je kkp ozbiljan favorit ove godine pa ne verujem da će iko shvatiti tragično ako se ne uzmu trofeji. Alimpiju nisu istrpeli neuzimanje aba i to je moglo da ga košta karijere.

Slažem se, samo ne delim bojazan da Čović toga nije svestan. Alimpijević je imao sasvim dobar tretman i ostao bi i posle gubitka ABA da se samo Čović pitao. 

 

Ne vidim čemu ovolika kuknjava, trener je tek došao i niko ga ne tera osim tebe koji predviđaš da će biti oteran posle prvog kiksa i na osnovu tog predviđanja kukaš. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Alimpijević je imao sasvim dobar tretman i ostao bi i posle gubitka ABA da se samo Čović pitao

 

Jel može malo šire objašnjenje ovoga, pošto mi je nepoznat detalj?

Link to comment

meni vise smeta sto su mu uvalili simonovica i jorovica za pomocnike. nisam upucen, mozda je jorovic nesto i radio do sad, svakako deluje prilicno neozbiljno.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Jel može malo šire objašnjenje ovoga, pošto mi je nepoznat detalj?

Postoji jedan covek pri klubu koji je siva eminencija i Covic ne povlaci poteze bez njega.

 

Heaviside neka napise ko, ja cu cutati.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Jel može malo šire objašnjenje ovoga, pošto mi je nepoznat detalj?

Bio je ogroman pritisak na samog Alimpijevića i unutar kluba na Čovića da ga smeni. Čović i sin cene Alimpijevića, druže se, misle da je uradio dobar posao i da su ga ispalili stranci. Čini mi se da na kraju ni Alimpijević nije hteo da nastavi nego je otišao preko. I jedan i drugi sada kažu da je to bila greška, Čović da je Alimpijević prebrzo potrošen, Alimpijevića nisam čuo da pominje Zvezdu u tom kontekstu ali jesam da kaže da nije dovoljno dobro razmislio o tok prvom inostranom angažmanu. 

 

Nije ne znam kakvo objašnjenje, ali je vidljivo drugačiji odnos nego u slučaju Saše Obradovića na primer. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...