Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Vildoza o interesovanju Panatinaikosa: Nije istina, ostao bih u Zvezdi i sledeće sezone, možda i sa Kampacom

 

 

"Ne zaboravljam da me je Zvezda vratila u život i pomogla mi da postanem ovo što sam sad. Kada sam se vraćao iz NBA bio sam niko, ne bih ovo postao bez kluba", rekao je Argentinac ❤️

  • +1 3
Link to comment

Vildoza o interesovanju Panatinaikosa: Nije istina, ostao bih u Zvezdi i sledeće sezone, možda i sa Kampacom

 

"Bili smo u avionu i kad smo sleteli počele su da mi stižu poruke, telefon mi se ‘zapalio’, svi su me pitali za to. Odmah sam pozvao svog agenta, bio je u čudu, prvi put je čuo za to. Normalno je da klubovi prate i gledaju igrače, ništa to nije novo, prate se svi svuda, ali ništa od ovoga nije istina”, rekao je jasno Vildoza

Edited by Milosh76
Link to comment
On 5. 3. 2023. at 16:27, J.R. Cash said:

Dobri su mi svi kosarkaski komentatori s Arene. Vole i prate kosarku, to mi je najvaznije. Al neko bi stvarno mogao da skrene paznju Cakovicu da se ne blamira.  Taj isti bi valjalo da zamoli Srkija Radojevica da malo manje demonstrira svoje poznavanje gledaocu vec poznate istorije kosarke i Palakanestra 80-ih i 90-ih. Mislim da sam najamnje 50 puta od njega slusao istu pricu o Vivi Kantu i Antonelu Rivi.

Mucenik promenio firmu kada mu je tim pozvan u EL. Ne da mu se da ih komentarise u eliti

Link to comment
On 10. 3. 2023. at 23:08, Jimmy Kowalski said:

Nisam gledao veceras, ali protiv Efesa je dobro vodio mec. Po rezultatu bi se reklo i prvo poluvreme protiv Pao. Sta se desilo u poluvremenu necemo saznati, jer nije bilo Rajka u dvorani Nikos Nikos Galis..

najdosadniji navijaci na svetu

Link to comment
16 hours ago, Nikodije said:

 

Zli jezici kažu da je u sukobu sa Argentincima.

 

Osim ako dobro ne glume, ovo nema veze sa zivotom, barem po ponasanju uzivo.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...