Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Neverovatno. Trenerov poraz. Ili ko god je procenio da ova utakmica treba da se odradi i da se igrači čuvaju za derbi.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Ma i da nije postojao trener na klupi ne mogu bre ovako da izgledaju na terenu.

Jebeš i ko je gm i koga je ko doveo.

Pa mi sa ppp da smo se random skupili da igramo tekmu i da nas nakon dvocifrenog plusa neko guzi serijom 22-2, reagovali bismo, nešto bismo uradili.

Pa na basketu ispred zgrade kad te neko preokrene ti popizdiš, uradiš nešto, stegneš odbranu, na silu nabijaš na koš, bilo šta.

Ovi ništa jebote.

Pa ne treba trener da im kaže ne znam šta, valjda im proradi inat, ponos, nešto.

Ili im je baš toliki bol u mošnicama i nemaju obraza. 

Edited by Have_Fun
  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, ToniAdams said:

jbt ako sam ikada video ovakav raspad kao veceras

Jos zovem caleta na poluvremenu i kazem nema sanse ovo da izgubimo, Pao je bio bas los u prvom. Nasi idioti : hold my beer. Ali da, trenerov poraz 1/1

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 1
Link to comment

Sva ova poremećenost proizvod je Duškovih rotiranja gdje se izgubi koncept igre i otupi pokušaj otganizacije napada od p'n'r dođemo do suludih šutiranja s vanjskih linija gdje protivnika hranimo kontrama i lakim poenima, posebno ludilo je nastalo igranjem Ivanovića na pleju, dovoljno da se sklizne u minus! Pošto se ovo Dušku prečesto dešava, mislim da je vrijeme da se razmišlja o smjeni trenera, volio bih vidjeti da li onaj španac nešto umije, ako ništa drugo on nas je izvukao iz g u finalu kupa, kad je Duško izgubio kompas, prema tome vrijeme je....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment

Prečesto stanemo da igramo u 4/4 da bi bilo slučajno i sve manje sumnji imam u moju teoriju o pretreniranosti, a liči mi i da igrači nisu zadovoljni izmenama. U svakom slučaju je sramota da igra Ivanović pored Kampaca, Vildoze, Nedovića i Markovića. Umobolno jednostavno. Od izvođenja Vildoze u derbiju kreće ovaj užas. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Nisam gledao veceras, ali protiv Efesa je dobro vodio mec. Po rezultatu bi se reklo i prvo poluvreme protiv Pao. Sta se desilo u poluvremenu necemo saznati, jer nije bilo Rajka u dvorani Nikos Nikos Galis..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...