Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

23 hours ago, Djolle said:

Tek sam sad video ovo. Da, 3 bacanja, iskusno je to odradio Faku.

Zašto su to bacanja? Kontakt je bio dok još trči i on tek iz kontakta kreće da šutira. Mene jako nervira što se takve stvari sviraju kao bacanja.

Link to comment
17 minutes ago, salerokada said:

Zašto su to bacanja? Kontakt je bio dok još trči i on tek iz kontakta kreće da šutira. Mene jako nervira što se takve stvari sviraju kao bacanja.


Lopta mu je u rukuama, sto se smatra pocetkom akcije sutiranja. To sto Kampaco posle kontakta nastavlja akciju sutiranja umesto da nastavi dribling (sto bi verovatno uradio da nije bilo kontakta) to je njegova snalazljivost da dobije bacanja. I meni se ne svidja sto se to svira na taj nacin, ali tako je.

  • +1 5
Link to comment

Nedović je glup i donosi uglavnom loše odluke. Nikad njemu nije falilo manjaka samopuzdanja da se zaleti u trojicu ili raspali luk u svodove hale u 19. sekundi napada. Za njega je mnogo bolja dijagnoza luzer nego kukavica.

Ruku na srce, ove sezone igra iznad očekivanja i potpuno je iznenadio što je prihvatio ulogu 3. beka. Možda je počeo da sazreva.

Sve na stranu, al kako im je Pefi gurnuo štap u točak kad su se zaleteli, ono je poezija od košarke. Drago mi je da je Duško tu korigovao i što je u selekciji spustio prezimenjaka na kraj klupe.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • -1 1
Link to comment

Nedović nije neki defanzivac to je opšte poznato, ali nekad toliko odsutno djeluje da je to zajebalo i harden mod. Morao je praviti faul ovdje na Voltersu, a mogao je i Martin. Očekujem da Nedović večeras ide na 25+. Idealna utakmica i atmosfera za to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...