Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

 
6:28, druga četvrtina, Nedović

Zajebavas me? Morao sam da vracam :)
Nedovicu je Buboa izbio loptu sto nije bas ocekivano, a druga stvar da je u ovoj kontri bio Kampaco umesto njega, pojeo bi kos, ovaj ne bi bio u prilici da pokusa da izbija loptu.

U prenosu je izgledalo da je suludo brzo pretrcao teren i onako agresivno, bez respekta krenuo na kos. Pri tome aps svestan da ga ne ceka neki Tavares dole nego da ce lagano izvuci poene.
  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, MeanM@ said:


Zajebavas me? Morao sam da vracam :)
Nedovicu je Buboa izbio loptu sto nije bas ocekivano, a druga stvar da je u ovoj kontri bio Kampaco umesto njega, pojeo bi kos, ovaj ne bi bio u prilici da pokusa da izbija loptu.

U prenosu je izgledalo da je suludo brzo pretrcao teren i onako agresivno, bez respekta krenuo na kos. Pri tome aps svestan da ga ne ceka neki Tavares dole nego da ce lagano izvuci poene.

 

Ma naravno, zajebavam se. 

 

To sam apoostrofirao zbog razlike između pristupa istoj stvari jednog igrača šampionskog kova i jednog koji to nije. Nedović ima bolje fizičke predispozicije ali na žalost nikada neće biti iskorišćene do kraja jer nedostaje ono najbitnije - cohones. Mogao je da pojede koš u toj kontri, samo da je imao srca da se zaleti.

  • +1 2
Link to comment

Dobro, malo ga preteruješ, nije da Nedović nema cojones da preuzme odgovornost kad treba ili da pogodi bitan šut. Svakako je klasna razlika između Kampaca i Nedovića, to nije za poređenje.

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Dobro, malo ga preteruješ, nije da Nedović nema cojones da preuzme odgovornost kad treba ili da pogodi bitan šut. Svakako je klasna razlika između Kampaca i Nedovića, to nije za poređenje.

 

кад је то недара погодио битан шут, реално?

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Ja znam jedan od skorije u Evroligi protiv voljenog mi kluba 😀

 

znam. morao sam ovaj penal da iskoristim :D

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Nedovic je dao odlucujuci kos protiv Asvela na 8 sekundi do kraja , protiv Albe u gostima 4 poena zaradom za vodjstvo 85-81, trojku protiv Partizana za pobedu, protiv Bajerna u BG je on dao zadnja 2 bacanja za nas i protiv Valensije u gostima 3/4 bacanja u zadnjem minutu (doduse tu je promasio to zadnje ali smo dobili).

  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, BarryWhite said:

Nedovic je dao odlucujuci kos protiv Asvela na 8 sekundi do kraja , protiv Albe u gostima 4 poena zaradom za vodjstvo 85-81, trojku protiv Partizana za pobedu, protiv Bajerna u BG je on dao zadnja 2 bacanja za nas i protiv Valensije u gostima 3/4 bacanja u zadnjem minutu (doduse tu je promasio to zadnje ali smo dobili).

 

Samo pokazatelj koliko ljudi pišu da bi pisali. 

Link to comment

Pa, ono kad bi se citalo u kom kontekstu je spomenut. U konkretnoj situaciji sta je uradio pogresno, a nasuprot tome sta je dobro uradio Kampaco u drugoj pomenutoj kontri. To sto je Nedovic lezerno dozvolio Buboi da mu izbije loptu relativno lako nema previse veze sa pobrojanim dobrim stvarima koje je uradio ranije.
Jbg, odlican je Nedara za Zvezdu, al Kampaco je jbg, incident koji nas je zadesio. Treba uzivati u tome.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Ros said:

 

кад је то недара погодио битан шут, реално?

Puna Arena... 2 sekunde pre kraja... pre toga sutirao trojke 7-0, cini mi se... krece Vildosa u dvokorak, lopta ka cosku do Nedovica...  The Trojka...  :D

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
10 hours ago, Milosh76 said:

Puna Arena... 2 sekunde pre kraja... pre toga sutirao trojke 7-0, cini mi se... krece Vildosa u dvokorak, lopta ka cosku do Nedovica...  The Trojka...  :D

 

taj deo sam nekako propustio :sad:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...