Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Dal je moguće bez Lazića odbrana ne postoji,,toliko svilenih igrača i niko ni da se počeše za odbranu.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment
2 hours ago, elementary said:

Ko je bre napisao sredice Čović ?
To što se ne brinem za Aba ligu znači da smo bolji od vas i osvojicemo Aba ligu. Ova ekipa ima igrače koji znaju da osvajaju trofeje,domaću osnovu koja koliko da je kljakava u El zna kako se osvaja trofej. Izgubili smo jednu utakmicu od vas ove godine kada smo odigrali očajno ,bez nekoliko igraca.
Nedovoljno za nešto ozbiljno u El ali sasvim dovoljno za domaće trofeje.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

vrlo dobro znamo i ti i ja sta smo napisali i na sta racunas ako si to bio konkretno ti, whatever.

ne niste bolji od nas jer da ste bolji dokazali bi ste to u evroligi.

u aba ligi ili ling long ili kako vec postoji faktor zna se koji u kojem redjate zvezdice.

neko bi se postideo od tolike dominacije bez evroliga pecata ali carry on..

Link to comment

Izgledamo kao u novembru, pred smenu Vlade Jo-a. Bolikurčina level pro. Šta se to dešava sa ekipom, pitaj boba. Moguće da je sve ovo oko Fakua totalno ubilo hemiju u timu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Ponavljam, sivi oblak Campazzo je pokvario sezonu a  za tu nepotrebnu epizodu je odgovoran Coki:rolleyes:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

To i nije neocekivano, doneo je igracki malo naspram ludila koje ga je pratilo. Jos kad se pominjao kao realan pisao sam da bih radije doveo igraca umesto Holanda i ne remetio sjajnu bekovsku liniju i savrsene uloge koje su imali. Ovako imamo guzvaru na pleju, poremecene uloge i Lazarusa sa 20 minuta, coveka koji ne zna nista.
Kampaco nam je oduzeo i ulogu rasterecene ekipe koja nista ne mora, posle njega pojavili su se i neki imperativi. Bezveze smo usli u trku milionima sa Partizanom, popili kazne, izbrukali se i dacemo legitimitet njihovom kupovanju uspeha.
Kazem Covara je zasluzio 1 kvalitetan samar i da ovi nisu toliko odvratni kad god namirisu krv mozda bih i prizeljkivao da ga neko prizemi.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Slažem se sasvim, ali: medeni mesec bi ionako bio gotov pre ili kasnije. Zvezda je imala fantastičan niz, ali mislim da ne bi potrajao. Neko napisa da će ekipe gaziti od marta sasvim drugačije nego do tada, i čini mi se da je to tačno, i da bi tanušan sastav došao na naplatu - upravo sad. 

Inače se slažem, Kampaco je samo zatalasao ekipu, kada se uzme čitava larma u obzir. 

Za posrnuće se pobrinula i EL zabranom registracije novih igrača.

Link to comment
Slažem se sasvim, ali: medeni mesec bi ionako bio gotov pre ili kasnije. Zvezda je imala fantastičan niz, ali mislim da ne bi potrajao. Neko napisa da će ekipe gaziti od marta sasvim drugačije nego do tada, i čini mi se da je to tačno, i da bi tanušan sastav došao na naplatu - upravo sad. 
Inače se slažem, Kampaco je samo zatalasao ekipu, kada se uzme čitava larma u obzir. 
Za posrnuće se pobrinula i EL zabranom registracije novih igrača.
Ma nema nikakvog drugacijeg gazenja, nije Alba cekala mart da nagazi nego smo se mi raspali. Mi smo prosle sezone bas u martu nanizali Fener, Real, Baskoniju i Makabi pa kad smo se priblizili pukli od Albe i Bajerna.
Videcemo, moze sve da se promeni u 15 dana pa i ovo ali deluje da Ivanovic nema onu konekciju sa ekipom, i kup smo uzeli kad je iskljucen. Mnogo neke lose energije kulja iz njega, ne vidim da ima zdrav odnos sa igracima.
Ni karakterno mi se ne svidja, u Milanu nije ni pogledao celu tribinu zvezdasa koji su ga ovacijama docekali prilikom izlaska prema klupi koja je bila na toj strani, bar otpozdravis ljudima koji su presli toliki put. Klasican egomanijak koji je popio svu pamet sveta.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment

Jebi ga, to je Duško. Moguće i da ih je preforsirao znajući da je ovo ključni deo sezone. 

 

Realno su nam i igrači pizde ako ne mogu da igraju pod trenerom sa drugarskim odnosom, ali zato ni pod tiraninom ne mogu dugo da izdrže, a raspadnu se totalno kada im se priključi jedan od najboljih plejmejkera van NBA. Znam da nije lako, ali jbg igrate pre svega za sebe i imate status vrhunskih profesionalaca majku mu.

 

A u stvari nije glavni problem ni u igračima pojedinačno, ni u Dušku, nego u svemu što je KKCZ kao klub radila od herojskog osvajanja titule prošle godine. Čović nije dobio pare na vreme da zadrži Radonju, Kalinu, Voltersa i Holinsa, onda je nakon njihovog odlaska dobio najveće pare ikada i totalno poludeo. Biće težak blam za Željka Obradovića ako izgubi ABA od ovog cirkusa posle dve godine kontinuiteta i velikih budžeta. Što je najgore, nije nemoguće ni to da desi ako naši igrači prelome i ponovo počnu da izgaraju za timski uspeh bez obzira na sve stvari koje im opravdano ili neopravdano smetaju. Nisam optimista jer je sve od starta totalno krivo nasađeno, ali ko zna, po meni smo na maksimumu u egalu sa Partizanom, možda i malkice bolji. 

  • +1 4
Link to comment
On 4. 3. 2023. at 17:07, Hroničar said:

Nista nije nemoguce, ako se ne varam, Zalgiris od utakmice sa Partizanom nema nijednu pobedu. 

Zato mi razbijamo sa formom.

Link to comment
9 hours ago, Hele said:

Zato mi razbijamo sa formom.

Sve se nadamo da ćemo podići formu, znam da je to teško realno, ali nadamo se. 

Link to comment

Brate, ja sam najveci optimista, ali Zvezda nece ici u top 8, nema to veze sa optimizmom. Moze se biti optimista da cemo podici formu i osvojiti ABA ligu.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...