Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, Drako said:

Ovo sto kaze Plajvi, pa Jednozvucni je na f4 imao neku pozamasnu minutazu i to u osvajacu, a sad prefinjenim zvezdinim navijacima ne valja.

Jbt, konacno imamo i one koje mogu i da hitnu lopticu u su...probace kroz obruc, i da skoce i da se pobiju, a ovde se kuka za kamenjarima od prosle godine.

Brzo se zaboravilo da nam se desavalo da u el po 3-4-5 minuta ne damo kos.

 

ja mislio ti ne pratis

Link to comment

Pa i nisam pratio, al vidim da se okupljaju kosarkasi a ne rukometasi, pa se nadam da ce se ponovo igrati kosarka.

Prvi put u zadnjih 20 godina sam propustao zvezdine utakmice koje sam mogao da gledam, jer me ona antikosarka prosto nije zanimala.

Edited by Drako
Link to comment

od 20 godina pracenja zvezde, ono ti je bila antikosarka?

 

prvi ces ti i ovog da teras, ne brinem uopste. ne zanima tebe ni kosarka ni antikosarka.

Link to comment

Ako dodje Singleton Imacemo tri cetvorke od kojih nijedna ne moze da igra trojku plus dve relativno niske petice. 

Ostanak Vajta mi nije najjasniji osim ako nije bio dvogodisnji ugovor ili player option. Singleton i Ilic plus Lazarevic je sasvim dovoljno.

 

 

 

Link to comment
41 minutes ago, Joe D said:

od 20 godina pracenja zvezde, ono ti je bila antikosarka?

 

prvi ces ti i ovog da teras, ne brinem uopste. ne zanima tebe ni kosarka ni antikosarka.

Ja volim Radonjića, ali nisam njegov svedok.

Meni je od negde januara meseca ono sto je zvezda igrala bilo negledljivo, pa je shodno tome, gotovo nisam ni gledao.

Sta je tu nerazumljivo?

Ako budemo licili na nista, naravno da cu biti za odlazak novog trenera, ja navijam za zvezdu a ne za njene trenere, ili Čovića

  • +1 1
Link to comment

,, Ukoliko bi Pangos došao u Partizan bio bi to još jedan odgovor na velika pojačanja koja je Crvena zvezda dovela do sada..."

U pravu su bar za poziciju 4. Ako potpišemo Singltona biće nam to peta genuine četvorka. Ko vintaž litvanska repka.







Link to comment
1 hour ago, Musky said:

,, Ukoliko bi Pangos došao u Partizan bio bi to još jedan odgovor na velika pojačanja koja je Crvena zvezda dovela do sada..."

U pravu su bar za poziciju 4. Ako potpišemo Singltona biće nam to peta genuine četvorka. Ko vintaž litvanska repka.






 

Kojih pet cetvorki? Luka je postao undersized petica i po stilu igre, a i po koriscenju prosle godine ( plus mu sut na vise od 3 metra od kosa sluzi za uveseljavanje publike, sto bi rekao Andjus :) ) . On sigurno nece ici na 4 ni ove godine. Lazarevic je cisto krilo, nego je odlican atleta i  relativno cesto kupi ofanzivne skokove pa ljudi mozda misle da je malo visi. Moze na krilnog centra eventualno za neke small ball postavke, ali mu to def nije prirodna pozicija. Dolazak Singltona i Ilica znaci da je Vajt 99 posto bivsi. Ionako se po informacijama iz kluba vagalo neko vreme sta ce s njim, ali je iz poslednjih poteza evidentna odluka.

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Lazarevic ima 2 metra, nasa nova petica 201cm tako da mu visine za cetvorku ne fali.  Sta znam, meni je Lazarevic previse posvadjan sa loptom za spoljnog igraca. Moze on lagano na 4 sto je i igrao u plejofu. Ionako nema neke velike razlike izmedju trojke kakvu bi lazarevic mogao da igra i danasnje cetvorke. Bice on opet peto krilo i igrace onu poziciju na kojoj bude mesta.

Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Lazarevic ima 2 metra, nasa nova petica 201cm tako da mu visine za cetvorku ne fali.  Sta znam, meni je Lazarevic previse posvadjan sa loptom za spoljnog igraca. Moze on lagano na 4 sto je i igrao u plejofu. Ionako nema neke velike razlike izmedju trojke kakvu bi lazarevic mogao da igra i danasnje cetvorke. Bice on opet peto krilo i igrace onu poziciju na kojoj bude mesta.

Doduse , Martin je jak kao zemlja, i tezi desetak-petnaest kilograma od Lazarevica. Imali smo mi dosta tih bekova i krila posvadjanih s loptom :D Evo ti ga prvi Bane kapiten :) Lazarevic je jako dragocen i zbog defanzive na nizim igracima. Jako lepo prati i drzi nize od sebe, poput Dange nekada. Samo da dobije na samopouzdanju zbog straha od klupiranja i barem jos malo popravi sut, pa cemo moci da kazemo da smo dobili ozbiljno pojacanje u rotaciji.

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment

Stvarno je neverovatno da sad ni Singlton ne valja :blink:

 

Neki ljudi su toliko uleteli u "kome je manji" mentalitet i to još na kraju prošle sezone pa je sad Singlton mediokritet, a da je kojim slučajem došao u Partizan bio bi pojačanje iz šampiona Evrope, njihov ključni igrač i pominjala bi se plata od cca 1.5-2 miliona eura. 

 

Ukoliko stvarno dođe on ili Šabaz to su stvarno vrhunska pojačanja. Da ne pričam ako se zalomi da dođu obojica.

  • +1 9
Link to comment

Ja ne znam sa kojim veteranom smo ikad dobro prošli. Samo Kinsi mi pada na pamet, ostalo je bio fejl. I Stratos, ali one sezone kada nismo igrali EL. Sledeće sezone, kada smo se vratili u EL, Grk više nije bio faktor, raspao se. Ali ok, kada imaš 10 miliona za bacanje onda je logično da juriš imena, a i navijači su zadovoljni, tako da sve ide svojim tokom. 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Stvarno je neverovatno da sad ni Singlton ne valja :blink:

 

Neki ljudi su toliko uleteli u "kome je manji" mentalitet i to još na kraju prošle sezone pa je sad Singlton mediokritet, a da je kojim slučajem došao u Partizan bio bi pojačanje iz šampiona Evrope, njihov ključni igrač i pominjala bi se plata od cca 1.5-2 miliona eura. 

 

Ukoliko stvarno dođe on ili Šabaz to su stvarno vrhunska pojačanja. Da ne pričam ako se zalomi da dođu obojica.

Bravo.

 

I to na obe strane ima.

 

Ko hoce da moralise, neka navija za Slogu iz Kraljeva na primer.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Ja ne znam sa kojim veteranom smo ikad dobro prošli. Samo Kinsi mi pada na pamet, ostalo je bio fejl. I Stratos, ali one sezone kada nismo igrali EL. Sledeće sezone, kada smo se vratili u EL, Grk više nije bio faktor, raspao se. Ali ok, kada imaš 10 miliona za bacanje onda je logično da juriš imena, a i navijači su zadovoljni, tako da sve ide svojim tokom. 

Stratos se raspao jer je doziveo gadnu povredu u plej ofu 2018/19 i posto je vec imao sto god, nije uspeo da se vrati na taj nivo. On je sve samo ne promaseno pojacanje.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Arthur Kirkland said:

Stratos se raspao jer je doziveo gadnu povredu u plej ofu 2018/19 i posto je vec imao sto god, nije uspeo da se vrati na taj nivo. On je sve samo ne promaseno pojacanje.

 

Pa kažem, bio je super te godine dok se nije raspao. Al to je bio niži nivo košarke i slaba konkurencija, nije bila Evroliga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...