Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Već sam naučio zadnjih 4,5 sezona kako to ide posle NG kad ostali dodaju gas , jednostavno batalim da gledam . Zašto bih se bezveze nervirao ,kada znam da nema ništa od nekog rezultata. Pobedićemo još par puta i to je to ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ja sam bukvalno u neverici sta sam gledao malopre. Zvezda je cirkus ekipa, prosto je neverovatno kako smo se raspali u poslednjih 5 minuta, igra do tog trenutka nije bila losa i onda mrak, potop u poslednjem delu zadnje cetvrtine.

Stekao se utisak da ce svi pasti u nesvest kad se pojavi Kampaco i da ce on sam dobiti svakog protivnika. Izgleda da nije tako.

Vildoza je u poslednjih pet minuta bas kvalitetno divljao, da li je moguce da Ivanovic ne moze da ih obuzda da se to odigra malo pametnije!!??

  • +1 2
Link to comment

jbg dusko je kriv za neke stvari ali nije za izbor kuzmica, babe, bentila, bez kolena martina i harlija.
sa njima mozemo samo na komsije ravnopravno.  njih 5-6 na lesora pa ko se pre umori. 

Link to comment

Baš se sa stilom raspadamo, gubimo obavezno od najgorih ali zato igramo gore i od najgorih!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment

Dobro, ovo je smrdelo na poraz i pre utakmice. Argentinci u minus fazi, a ovi naši se previše oslanjaju na njih. Kampaco bled kao krpa, pa je opet giljao koliko je mogao. 

 

Da se malo konsolidujemo i odmorimo, pa idemo po sve pobede do kraja. Uz malo sreće, kao osmi ulazimo u PO... 

 

Najbolje igramo kad nema pritiska...

Edited by Michael Krueger
  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
23 minutes ago, Ros said:

dzaba kampaco kad nema kome. zato je duško držao trojku na terenu. pa ako krene sut biće dobro. ali nije krenuo

Kao ilustracija toga, na 75:70 i 4 minuta do kraja, Kampaco je imao odličan ulaz i asistenciju za Lazarevića koji primio loptu licem okrenut prema košu, a uspeo je da se u skoku okrene i šutira preko glave. Ishod, blokada i primljena trojka u kontri.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Šta je ovo bilo jbt. Tankovanje.

Duško je baš zabrljao večeras, al svejedno, bolji smo za klasu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

i ne samo večeras, ovo vam je ko zna koji c/p poraz. do 35. rapsodija, a onda kao da ostanete bez goriva tih pet minuta

 

fakat je bolji trener i od prošlog i od pretprošlog ali da ne pokušaš da sprečiš samoubistvo već 5, 6, 7 put mi je nestvarno. kuzmić sigurno može da odigra više od 3-4 minuta i da napravi neki faul da se ne šetaju po reketu

  • +1 1
Link to comment

Aj bre Laki, i on je isti qratz, pocnemo solidno, bude nekih epskih pobeda i od januara igramo el rekreativo.

Pri tome, izbor igraca mu je sacuvaj boze. Jbg, mazes Luku gde god stignes, Radonjic ga doveo. Markovića mazemo svi redom, Radonjic ga doveo.

Za koliko polutana smo se hvatali za glavu koje je sve Radonjic doveo.

Jbt, sto imamo obicaj da su nam svi oni bivsi savrseni, ali tek kad postanu bivsi.

Zvezdina igra zadnjih 8 utakmica ne lici ni na sta, osim na zvezdinu igru iz zadnjih 10-12 kola proslogodisnje kampanje. Koju je, nuto qrza, vodio bas Radonjic od blata.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...