Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Da su nas samo oni kući dobili ,vidiš da nas svi školuju ,dobijamo samo u gostima kad se ništa ne očekuje od nas. Zali boze para za Kampaca i ostale kad je svake godine ista priča, igramo rekreativnu košarku i sparingujemo u El kao sa nekim šansama koje padaju u vodu čim prodje NG.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Auuuu, koliko ja nista ne znam o kosarci...

Ocekivao sam jednu statement utakmicu i tesnu ali relativno laganu pobedu a dobio sam besmisleno ispucavanje nasih igraca i sizofrene rotacije naseg trenera...

Jebo ja ovo, cini mi se da cu na neko duze vreme da odmorim i od kkcz i od kosarke.

  • +1 4
Link to comment

pa u zajebanoj poziciji je zvezda.

jedna zvezda u abi, na treninzima i druga u evroligi.

nimalo lako za igrace.

lepo rece naser pre neku noc, svi cekamo zvezdu sa kampacom u eveoligi pa da vidimo gde su.

 

  • +1 2
Link to comment
Izgleda da je ona pobeda u finalu kupa bila samo fata na jorganu.
Ne mora da znači ,domaće trofeje opet osvajamo,El je uvek druga priča .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Mislim da cu odmoriti malo od kosarke, svaka utakmica u Pioniru je vec neko vreme jebeni kosmar, s izuzetkom Monaka. Ne zna se ko je odigrao vecu grozotu od partije veceras, da li Nedovic, Vildoza, Dobric, Petrusev, Mitrovic... Apsolutni horor, zacinjen Duskovim suicidalnim petorkama i rotacijama.

 

U momentima kad se lomi utakmica, utakmica sezone, nama su na parketu Ivanovic, Markovic, Dobric, Bentil i Mitrovic. Pa jbt, mislim da 80% evrokup ekipa ima jaci second unit od toga, a kamoli prvu petorku.

 

Greota zbog Kampaca, povoljnog rasporeda i jos malo lozenja, ali definitivno nam nije mesto u top 8.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...