Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

[mention=869]beeva[/mention] jutros su pustili preko tickets.rs ali je otišlo sve posle par sati.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk


Vidim i ja, jebat ga.

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, MeanM@ said:


Ne bas simpa ekipica iza zastave.
Jedan od znamenitih fudbalskih pregaoca s juga Srbije :)

Nemam pojma stvarno, ko je taj? Znam da i u Pioniru bude ova zastava, a ko su likovi sa gaučosima na slici ne znam.

 

Edit: proguglah ko je Recko, jebiga my bad.:isuse: :frust::twak:

Ko će pohvatati sve te opskurne likove u pm kad ih ima ko govana. 

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment

Vidim da se fegetlija buni kako naš pomoćni trener nije imao pravo da vodi tekmu. Razumem frustraciju, neki  Karles Marko  je dobio  10 do 15 razlike najboljeg trenera u EL.

Mnogo ih boli poraz...idu  čak i oni komentari da je Laza igrao rukometnu odbranu ali ne više  rukama već nogama (kolenima) i kao jedan od glavnih razloga poraza naveli učinak Laze u odbrani bez sankcija. (ovo oko Laze je sa društvenih mreža)

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, munze said:

sto?

Kao neko pravilo KSS da stranac mora imati u CV neku titulu (ili takonešto) da bi legalno vodio klub u takmičenjima pod KSS kapom, sad da li to važi i za asistenta ne znam.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, simple red white said:

Kao neko pravilo KSS da stranac mora imati u CV neku titulu (ili takonešto) da bi legalno vodio klub u takmičenjima pod KSS kapom, sad da li to važi i za asistenta ne znam.

Pa ni nije vodio, igrači išli kod Ivanovića u tunel na konsultacije 😀

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

to nije bitno.

nesto mora :D

 

Kad boli mora nešto. Možda da prodaju sa nekim kremama, pomadama. Ovako ispadaju glupi u društvu.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, garmonbozia said:

Pa ni nije vodio, igrači išli kod Ivanovića u tunel na konsultacije 😀

A njemu je Nebojša Dr Čović telefonom davao sugestije ko i kada da igra ikoja akcija da se zove...zato je ona njegova slika sa peharom i Fakuom.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...