Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Cinjenica
 
jedni bar smeju da ga peozivaju koliko god bojazljivo
 
drugi su samo pizde napredne full time [emoji2371]
Jedni mu vicu samo zato sto njihov tim nije sampion i redovan ucesnik El.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment

Takoe.

Viču mu zato što za njegovog vakta Zvezda, za koju on otvoreno navija, dominira i u fudbalu i u košarci. Legitimno sasvim ali nemojmo pričati bajke da postoji neki širi kontekst od patkometrije. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

A sta sprecava navijace Zvezde da mu vicu to isto? Ne mislim na placene navijace, nego obicne..

Ne svidja mi se odgovor, ali verovatno - poznajući kakav je narcis - da se ne bi naljutio i namerno nas potkopao. Ne kažem da se neće promeniti, ali strepnja i nada fazon.

Link to comment
A sta sprecava navijace Zvezde da mu vicu to isto? Ne mislim na placene navijace, nego obicne..

Pa cim ga budemo ugasili krenuce i kod nas. Prosecan ‘nešipkaš’ koji dolazi u halu se lozi na sport i šišti mu stanje u drzavi, a dobro delu tih sto dolaze je bitno samo da je Zvezda ispred Partizana. Te kao takav ne bi voleo da se to promeni i onda svesno il podsvesno cuti.
Zato ako Zvala pusti Zvezdu niz vodu ubrzo ce krenuti ista prica i kod nas.
Mislim, da l se iko lozi da ima razlike medju dve publike po ovom pitanju, sem do toga sto se VP otvoreno izjasnio za nase, a ne za vase.
Link to comment

Pa ne znam, verovatno postoji neka razlika cim obicna Partizanova publika ga i dalje proziva, iako on sipa milione i u FK i u KK. I to ga bas nervira, kako smo nezahvalni. Ocigledno da odredjen broj Partizanovih navijaca zabole da li ce se naljutiti i prestati da nam pomaze..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa ne znam, verovatno postoji neka razlika cim obicna Partizanova publika ga i dalje proziva, iako on sipa milione i u FK i u KK. I to ga bas nervira, kako smo nezahvalni. Ocigledno da odredjen broj Partizanovih navijaca zabole da li ce se naljutiti i prestati da nam pomaze..

Da dominirate u oba sporta prestalo bi o čas posla. Kao što bi i ćutanje “kod nas” prestalo u suprotnom.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa ne znam, verovatno postoji neka razlika cim obicna Partizanova publika ga i dalje proziva, iako on sipa milione i u FK i u KK. I to ga bas nervira, kako smo nezahvalni. Ocigledno da odredjen broj Partizanovih navijaca zabole da li ce se naljutiti i prestati da nam pomaze..

 

postoji razlika, to sto za partizan to sipanje para jos uvek nije urodilo plodom.

Link to comment

Pa posto necemo dominirati, ne mora da brinete da cete doci u poziciju da ga prozivate.

 

A mi cemo nastaviti, jer nam samo smeta sto navija za Zvezdu..

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

A sta sprecava navijace Zvezde da mu vicu to isto? Ne mislim na placene navijace, nego obicne..

Ne sprečava ih ništa, ali i oni su isključivo u domenu patkometrije pa nemaju razloga da se bune plus je organizovana grupa namirena. 

 

Ideja da postoji razlika u političkoj osvešćenosti među milionima ljudi koji navijaju za jedan klub u odnosu na milione koji navijaju za drugi je jednostavno debilna. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Heaviside said:

Ne sprečava ih ništa, ali i oni su isključivo u domenu patkometrije pa nemaju razloga da se bune plus je organizovana grupa namirena. 

 

Ideja da postoji razlika u političkoj osvešćenosti među milionima ljudi koji navijaju za jedan klub u odnosu na milione koji navijaju za drugi je jednostavno debilna. 

 

Ne pricamo o ideji. Odgovor zasto na Zvezdinim utakmicama se ne proziva svodi se na "ne grizi ruku koja te hrani". Ako krenete sa skandiranjem, rizikujete da vam zavrne slavinu, pa je bolje da cutite.

 

Ta ista ruka hrani i Partizan (cak i vise nego Zvezdu kako voli da se tvrdi), ali sa skandiranjem se nastavilo. Sutra moze da nas kazni i da zavrne slavinu, nastavice se sa skandiranjem.

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ne pricamo o ideji. Odgovor zasto na Zvezdinim utakmicama se ne proziva svodi se na "ne grizi ruku koja te hrani". Ako krenete sa skandiranjem, rizikujete da vam zavrne slavinu, pa je bolje da cutite.

 

Ta ista ruka hrani i Partizan (cak i vise nego Zvezdu kako voli da se tvrdi), ali sa skandiranjem se nastavilo. Sutra moze da nas kazni i da zavrne slavinu, nastavice se sa skandiranjem.

Ja sam svoj odgovor na tvoje pitanje izneo. Nema skandiranja zato što imamo odlične rezultate, apsolutna dominacija nad Partizanom je u pitanju. Ti se ne slažeš, ali ne nudiš jasan alternativni odgovor. Iz kog razloga po tebi partizanovi semenkari skandiraju Vučiću, a zvezdini ne?

Link to comment

Kada izgubis utakmicu, skrenes na politicke teme:) Niko nece svrgnuti Vucica sa vlasti , skandirajuci protiv njega na sportskim dogadjajima.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
 
Ne pricamo o ideji. Odgovor zasto na Zvezdinim utakmicama se ne proziva svodi se na "ne grizi ruku koja te hrani". Ako krenete sa skandiranjem, rizikujete da vam zavrne slavinu, pa je bolje da cutite.
 
Ta ista ruka hrani i Partizan (cak i vise nego Zvezdu kako voli da se tvrdi), ali sa skandiranjem se nastavilo. Sutra moze da nas kazni i da zavrne slavinu, nastavice se sa skandiranjem.

Ne hrani dovoljno jer od kad je on zajahao sjebo vam koncept ‘qrva umire qrva gasi se’, valjda zato sto navija za istu i to je ono sto odnosi prevagu da mu se odaje vise postovanja na KKP utakmicama.
Kod nas se cuti zato sto je šipka mozda militantnija/organizovanija trenutno i ponavljam, sto taj prosecni sto ide na utakmice voli trenutno stanje, a to je da je Zvezda zasticenija od KKP u oba ‘bitna’ sporta.
Kad i ako se to promeni, promenice se i stepen bunta medju obema navijackim populacijama.
Mislim, neki se secamo i Dacica i Tadica kad se desavalo obrnuto. Pa, i Slobi se jace i radije pevalo sa Severa.
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...