Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

 
ovo je cak i za tebe jadno, posle utakmice gde su sudije direktno sudile u korist partizana.
Izvini, onda je možda trebalo da i ja gledam tekmu na nekoj psihoaktivnoj supstanci.
  • Tužno 1
Link to comment
Izvini, onda je možda trebalo da i ja gledam tekmu na nekoj psihoaktivnoj supstanci.

Pazi, moj stav je da se Zvezda zakopavala sama u 1p, bez suta, i kad dozvolis Partizanu da sutira za tri preko 50% onda tesko mozes na sudije da se vadis.
Opet, sta to trener uradi da ga iskljucis na samom pocetku utakmice sa dve vezane tehnicke? Vristanje i sirenje ruku nije bas za iskljucenje u ovakvoj utakmici. Neka opasna psovka ili pretnja mozda?
Pre toga kao direktni povod, ozbiljno sumnjiv faul gde Smajlagic verovatno mashi loptu i klepa po rukama Petruseva. Nije lako prevideti to.
Na kraju, sedam minuta do kraja apsurdni prekid od 20 min u trenutku naseg klimaksa. Zatim, Andjusicev faul pre toga je lako mogao da bude nesportski.
I ok, ne mislim ja da je to dovoljno za tendenciju, al kenjati ljudima o inkluzijama i supstancama je proseravanje jbg.
Jbg, posro vam se Kampaco u momentum veceras, sta ces, idemo dalje.
Sp. pozdrav :)
  • +1 8
Link to comment

Derbije izmedju Zvezde i Partizana ne smeju da sude domace sudije. Pritisak koij se vrsi sa svih strana na njih je nenormalan. Belosevi cvec par sezona eskivira, Jovcic se pridruzio, a Oberknezevic nije hteo da sudi prosle godine ABA seriju, Na strane sudije prosto nije isti pritisak i to je jedino resenje (s ti da sudije ne budu slovenci :D )

 

Ovo veceras kad probas da uporedis sa utakmicom EL koju smo izgubili, bukvalno nebo i zemlja. Posle EL derbija, pruzis ruku, kazes bili ste bolji, i cepas dalje. Sudjenje ti ni ne padne na pamet. Ovo veceras gledas i krstis se... Mislim, dzaba je i diskutovati kad ima ljudi koji na okacen snimak gde se vidi udaranje po rukama tvrde kako je zapravo udario loptu... ok, udario loptu, Brao... NIje ni Andjusic oborio Nedovica kad mu je ovaj uzeo zivu loptu i krnuo u kontru 2 na 0. To nije nesportski faul, verovatno je tu osakacen Partizan pa je trebalo Nedovicu svirati faul... 

 

 

  • +1 6
Link to comment

Inace mene je posebno nerviralo sto sam imao utisak da je Partizan svaki put imao 2+1. Malte ne svaki sut posle faul im je usao. A nama sve kontra. Nedovic je dobio 2+1 i promasio dodatno i mislim jos jednom Petrusev u drugom. Sve drugo je izaslo. Zato nisam bio bas toliki optimista da cemo obrnuti jer nas nije htela lopta. 

 

S druge strane Ledej igra nestvarno vec drugu utakmicu protiv nas. Bukvalno sve kaznjava i nema ko da ga cuva. Cudi me da nisu pokusavali sa Lazaravicem, ali posto nije bilo ni Tristana ni Papaetrua crkao je u drugom pa je i promasio neki sut i napravi oneke korake kad se guzio. Bukvalno ne bi ni isao na klupu da nije fasovao .4 faul. 

 

Jos jedan zaniljiv detalj  je Laziceva odbrana na PAnteru. Video se nije, a posebno impresivan je bio onaj trenutak kad su mu svirali 5 sekundi. Tu je Faku doktorski pomogao, ali bas impresivna odbrana, 

 

Rekao bih nestandardna nasa utkamica, jer niko nije bio top konstantno, nego su se u segmentima pojavljivali kljucni igraci. Faku je bio verovatno najbolji, ali odlicne role i Nedovica, Petruseva, Mitrovica, pa i VIldoze. 

 

2 utkamice danas i obe imale identican tok, sa sve prekidom u 4/4 :)

  • +1 2
Link to comment

Fakuov svaki minut, na obe strane tereba, u drugom poluvremenu zlatan :hail:Toliko dobrih stvari je veceras uradio i sa loptom i bez lopte.
Svaka cast Nemanji i Vildozi ali ipak Faku druga dimenzija.
 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ali kako ledej kurvinski podmeće nogu, a onda kreće isčuđavanje...

Najprljaviji igrač kog sam gledao ikada.

Nemaš ti pojma o košarci i sudjenju. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Odnosilo se na Slobin režim onda.

Moje se odnosilo na ovo sto  jedni drugima prebacuju kako ne protestvuju protiv Vucica , a obe igracke su njegove, ukljucujuci i ove organizovane sipkase sto naricu po tribinama.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...