Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ozbiljno pitam, gledam na nekom buđavam strimu faktički bez zvuka. Zbog čega je prekinuta utakmica?
Zbog ubacivanja predmeta na teren, tako bar kazu ove dve budale sto prenose.
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ozbiljno pitam, gledam na nekom buđavam strimu faktički bez zvuka. Zbog čega je prekinuta utakmica?

 


Partizan u kurcu ne znamo šta ćemo više, krađa ne pomaže, ajde da prekinemo utakmicu da se malo srede i dovedu u red🤗

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Treba da se prazni na prvu baklju upaljenu. 
I treba da se prazni ako  posle prvog upozorenja upadne kesa od kokica na teren. Ili lepo staviš onu sitnu mrežu za kokosinjac da ništa ne može da padne na teren 
 

Ali se ne prazni tri cetvrtine i onda 8 min pred kraj ces da siljis patku kao shatro.
I posle ocekujes da prosecan supporter Zvezde Partizana nesto nauci iz toga? Oce djoka, samo ce kontra da radi.
Apsolutno sam za mreze. Jedino resenje za igru pred publikom. Al oni koji nece da sprece unos sitnine i ostalih sranja, nece ni mreze da dozvole. Jer su tako u mogutjnosti
  • +1 2
Link to comment

Sudiji Nikolicu ne radi mbanking pa ne moze da proveri stanje na racunu, a wifi u dvorani los... pa je potrajalo dok je zena nasla sifru da proveri preko weba...

Edited by Milosh76
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

 

1 minute ago, MeanM@ said:


Ali se ne prazni tri cetvrtine i onda 8 min pred kraj ces da siljis patku kao shatro.
I posle ocekujes da prosecan supporter Zvezde Partizana nesto nauci iz toga? Oce djoka, samo ce kontra da radi.
Apsolutno sam za mreze. Jedino resenje za igru pred publikom. Al oni koji nece da sprece unos sitnine i ostalih sranja, nece ni mreze da dozvole. Jer su tako u mogutjnosti

Mi se u potpunosti slažemo. Prazni od prvog minuta ako imaš razloga za to. 

Al jbg onda neko mozda krene da pominje Vodju u homoerotskom kontekstu što nije dobro za biznis

  • +1 1
Link to comment

Za nekoga ko je odrastao u 90tim kad si za mrk pogled mogao da izgubis glavu , cak su i tad navijaci imali vise muda

ove pizdave severne pogrde nisu u stanju bas nijednom da se ovrate presedniku republike

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, NevenMan said:

Za nekoga ko je odrastao u 90tim kad si za mrk pogled mogao da izgubis glavu , cak su i tad navijaci imali vise muda

ove pizdave severne pogrde nisu u stanju bas nijednom da se ovrate presedniku republike


mi smo odradili slobu. dosta od nas :)

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Za nekoga ko je odrastao u 90tim kad si za mrk pogled mogao da izgubis glavu , cak su i tad navijaci imali vise muda

ove pizdave severne pogrde nisu u stanju bas nijednom da se ovrate presedniku republike

Zato si ti tu da objasniš. Pali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...