Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MeanM@ said:

Ma kakve sudije, od nasih se pojavio 1.5 igrac za sad. Kod njih se sad vec otvorila utakmica svima, pa ih ti sad poremeti.

 

To što mi igramo bedno, ne treba da znači da sudije treba da nas urnišu

  • +1 2
Link to comment

Petrusevu polome ruke pri zakucavanju, umesto da se pokriju usima zbog propustene greske , oni  iskljuce  trenera, game over, regularnost ne postoji. Zelimir je za mnogo manje stvarcice, povukao ekipu i prekinuo plej of seriju, i urodilo je plodom, nagradjen je od strane naseg KSS-a.

Edited by Micko8
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam prestao gledati kad su isključili Duška, a prethodno okidanje ruke Petrusevu nije bilo svirano. Tada je stavljena do znanja ko ide u finale. Nema svrhe zajebavati se glupostima.

  • +1 2
Link to comment

@Dankan
Al mnogo bedno igramo. Otovorene trojke, spor protok, nemas za sta da se uhvatis.
Druga stvar, pokazi zube kad seru sudije.
Ivanovic oce iz koze da iskoci, fasuje iskljucenje kolko je besan, a igraci ko stondirani. Kampaco jedino sto je odbrusio jebenom floperu Andjusicu.

  • +1 4
Link to comment

Svakako promašene trojke su za ogledalo, ne možeš bre sa 10% za 3p da igraš ozbiljnu košarku, ispucavaju se na buraniji a kad dodje Partizan ili koja god EL ekipa ruke se odseku. Sudjenje je no comment ali i bez toga bi bilo desetak razlike, možda koji poen manje. Luka u situaciji protiv Lesorta nije na vreme stigao da se postavi i jeste njegov faul (ta situacija je apostrofirana u par postova), s druge strane Bentil propusta mekan faul da ubaci i ima dodatno, jbg to je do nas.

Vildoza izgleda otkrio čari Bgd noćnog života jbg…

  • +1 1
Link to comment

Deluje mi da je ovo bio faul Alena.

 

Kako su isekli Petruševa i Egzuma sudije nekim odlukama.

 

Inače, iako mi deluje kao faul, puna podrška za izbacivanja trenera koji prave haos. I naš Duško je svašta pričao sudijama.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...