Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Samo da se nadodam u vezi suđenja, mada je to uvijek mučna tema, od Lamonike mi ne znamo za racionalno suđenje ujednačenog kriterijuma, ali ono juče za slobodna bacanja Vildoze nekih 6 sec do kraja, kao da su u fudbalu sudili faul, pa dok lociraju mjesto faula, pa dok izmjere daljinu postavke živog zida pa sve to dok, e tako su oni razvukli dodavanje lopte Vildozi na crti za slobodna a navijači urlaju prave pritisak na njega, dok kreteni namjerno odugovlače svjesni toga da raste pritisak na izvođenje slobodnih bacanja, ono se može okarakterisati kao klasični bezobrazluk!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment




Npr. juče se Ledeju dva čoveka okačila na ruku u prvoj četvrtini ispred sudije i dosudi loptu za Bajern, na ovakve gluposti sam se generalno navikao i nisam se ni iznervirao. Možda je namera, možda nisu ni videli, greše i oni kao i igrači na utakmici.

Kakva koincidencija - i ja sam isto tako opušten u pogledu sudijskih grešaka kad lagano peglamo protivnika 10-20 razlike usred serije dobrih rezultata.

Ima preterivanja i ovde na forumu i generalno kada se priča o pojedinim situacijama, naravno, ali kriterijum je bio primetno nejednak na više utakmica u poslednje vreme. Loše suđenje šteti ritmu utakmice ali pogađa oba tima, kontinuirane greške na štetu jednog tima su ipak nešto drugo.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Wilde said:

Kakva koincidencija - i ja sam isto tako opušten u pogledu sudijskih grešaka kad lagano peglamo protivnika 10-20 razlike usred serije dobrih rezultata.

Lagano smo ih peglali 5-5 u tom trenutku 😀

Link to comment
Lagano smo ih peglali 5-5 u tom trenutku [emoji3]
Jes, valja ostati pribran u tim prelomnim momentima :) Naša plej baj plej dramatizacija na stranu, kad nakon utakmice pričamo o lošem sudenju stvarno se malo ko bavi krivo odsviranim autom u 4. minutu. Pričamo o serijama grešaka koje nam useravaju momentum ili se dešavaju kad se utakmica lomi, tako da je normalno da ljudi pizde mrvicu više nego pri rezultatu 5:5. Znam da kukanje oko suđenje ume da smara, ali ume da smara i kukanje na kukanje oko suđenja. Jesu sudije ljudi, ali daj nekad onda da im se omakne nekoliko uzastopnih utakmica u kojima navlače na našu stranu, čisto da se uverimo da stvarno nije tendenciozno nego da prosto ne umeju dobro da rade svoj posao, pa kako se kad zalomi.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Nebitno, mogu da sude Javor, Boltauzer i Bradilko pa ćemo opet da ih rasprdačimo.

 

Odma' dođe :fantom:

 

12.2. 17:00 R19 Zadar - Crvena zvezda Meridianbet 

Referees: Matej Boltauzer, Damir Javor, Nermin Nikšić

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
8 hours ago, FPLS said:

 

Odma' dođe :fantom:

 

12.2. 17:00 R19 Zadar - Crvena zvezda Meridianbet 

Referees: Matej Boltauzer, Damir Javor, Nermin Nikšić

sto izignorisa bradilka? :D

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Dobro odrađeno gostovanje, na žalost majmunčine Javor i Boltauzer su i večeras morali iritirati obje ekipe i dodatno paliti atmosferu u hali svojim glupostima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...