Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:

 

uffffffffff...

ovako iz glave bar dve utakmice protiv grcke brace gde su nas posteno pokrali

Ko će drugi nego braća? :D

 

Sa rezervom da nisam gledao SVE utakmice, ali ono što sam gledao je bilo dobro suđenje, nego mislim da ste sad navikli na bolje suđenje i onda ova "nova realnost" vam je strana s obzirom na bolje suđenje iz prethodnih sezona. 

 

Npr. juče se Ledeju dva čoveka okačila na ruku u prvoj četvrtini ispred sudije i dosudi loptu za Bajern, na ovakve gluposti sam se generalno navikao i nisam se ni iznervirao. Možda je namera, možda nisu ni videli, greše i oni kao i igrači na utakmici.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Za razliku od meča sa Armanijem, juče je bilo odlično suđenje.

 

Ovo nad Kuzmićem je faul, to stoji, ali Dankan mi je do jaja sa tim kačenjem na sve :D

 

@Ros

 

Onu utakmicu prošle sezone protiv Olija ste stvarno imali loše suđenje. Čak je i mučenom Branku koji igra odbranu rukama sramotno sviran jedan faul, ako se ne varam.

 

Link to comment

Fino je kad svi u ekipi daju doprinos pobjedi, Kuzmić dobar, Mitar odličan, Dobrić u odnosu na prethodne partije fantastičan, Džoni me je ugodno iznenadio, vraća se i Petrušev. Suđenje već postaje ozbiljan problem., kriterijum totalno neujednačen, tehnička klupi je iznenadila mislim i drugu dvojicu sudija. Ne znam šta je u pozadini, ako je zbog Čokija nek se jebu skupa i on i oni. 

Kad se igra kup, je li to za vikend?

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Npr. juče se Ledeju dva čoveka okačila na ruku u prvoj četvrtini ispred sudije i dosudi loptu za Bajern, na ovakve gluposti sam se generalno navikao i nisam se ni iznervirao. Možda je namera, možda nisu ni videli, greše i oni kao i igrači na utakmici.

 

Biće vam teško prvih par sezona...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...