Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, kralj said:

 

I kako je biti Ćokijevac?

Pa već sam počela da brinem da će ga dušmani iz EL prejebati i da nikako ne sme da faksira dokumentaciju za Fakua, pošto će ovi izmisliti da je crkla faks mašina ili tako neki izgovor.

 

Najbolje da doktor ode kolima da preda svu dokumentaciju. 
 

Mi npr ako budemo dovodili rez centra možemo samo da poslikamo telefonom i pošaljemo Bodirogi na vocap. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, MayDay said:

Mi npr ako budemo dovodili rez centra možemo samo da poslikamo telefonom i pošaljemo Bodirogi na vocap. 

 

Sta ima da mu saljemo, neka sazna kad i ostali navijaci, kad se objavi na zvanicnom twitter nalogu :fantom: 

Link to comment
40 minutes ago, Drako said:

Ne morate ni to, dovoljno je na casnu rec, ko i vas trener 😆.

 

Tako se to radi kod časnih i poštenih,

Kod Ćokija ni ugovor nije dovoljan :inn:

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Mislim da ćemo Albu rešiti, a onda se uključuje Kampaco a on definitivno čini tim boljim, bićemo jako jako zajebani uz, nadam se, zdravog Martina.

 

Dva najteza domacinstva do kraja... Alba i Oly

Link to comment
17 minutes ago, levi said:

dobro jel se zna zašto nas toliko kradu? standardno nas mrze zato što smo Srbi ili nešto posebno zbog Čovića?

Više ovo poslednje. 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

 

Dva najteza domacinstva do kraja... Alba i Oly

 

Albu ćemo odrati +20 razlike.

 

*pod uslovom da budemo kompletni (izuzimajući Kampaca)

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Brojiloga je pošten i porodičan čovek, pa ne mogu da mu se plaćaju kurve kao Bartomeu u prošlosti :fantom:

 

ti najvise karaju. moraju negde visak da potrose :D

 

  • Haha 2
Link to comment

šalu na stranu, mislim da ste u poslednjih n sezona imali odlično suđenje u evroligi, nesvakidašnje za neki klub sa ovih prostora. Nisu navlačili za vas, ali su sudili normalno i protiv "velikana", pogotovo kad ste domaćini. 

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

šalu na stranu, mislim da ste u poslednjih n sezona imali odlično suđenje u evroligi, nesvakidašnje za neki klub sa ovih prostora. Nisu navlačili za vas, ali su sudili normalno i protiv "velikana", pogotovo kad ste domaćini. 

 

uffffffffff...

ovako iz glave bar dve utakmice protiv grcke brace gde su nas posteno pokrali

  • +1 1
Link to comment

Za razliku od meča sa Armanijem, juče je bilo solidno suđenje.

 

Ovo nad Kuzmićem je faul, to stoji, ali Dankan mi je do jaja sa tim kačenjem na sve :D

 

@Ros

 

Onu utakmicu prošle sezone protiv Olija ste stvarno imali loše suđenje. Čak je i mučenom Branku koji igra odbranu rukama sramotno sviran jedan faul, ako se ne varam.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...