Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ja ne znam, mi izgleda ne gledamo isti sport. Ljudi, o kojim vi izgubljenim sansama govorite na 10 kola do kraja, jednu pobedu smo od plej ofa!!?? Ja stvarno ovde ne razumem neke...Ne kazem da cemo sigurno igrati top 8, ali da pricate kako nemamo sanse, a ostalo je jos 10 kola...stvarno ne razumem...

  • +1 3
Link to comment

Nismo izgubili šanse ,imaćemo šanse kao i prošle godine ali kao što biva zafalice jedna pobeda ..
Izgubili smo 4 utakmice zaredom ,znaš koliki je to hendikep u nekoj ozbiljnoj borbi? Domaći teren nam uopste nije jak,dobili smo možda jednu od zadnjih 5,6 utakmica kući . Moraš da dobiješ još bar 7 utakmica do kraja ,da li ti to izgleda izvodljivo ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Sve je manje&više na AKO, znači ako po svaku cijenu pobjedimo Albu i ako Kampaco uđe konačno u EL ali na pravi način, i ako nam za f8 treba nekih 18 pobjeda možda i jedna više, onda bi mogli da ubodemo tih 6 pobjeda od 9 utakmica...ali sve je to ako, vjerujem da može nekako makar na guranje

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment

Igramo 4 od poslednjih 5 utakmica kući, ukupno 6 od 10. Dva od četiri gostovanja su Bajern i Asvel. Nismo bez šansi definitivno. 

 

Ide prvo Alba kući, pa sa Kampacom Bajern tamo i onda Efes kući. Da dobijemo nemce protiv kojij smo favoriti dva puta pa onda Fakuov evroligaški debi u Pioniru protiv evropskog prvaka. Uživajte, ako i ne uđemo u 8 nije drama.

  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, elementary said:

Nismo izgubili šanse ,imaćemo šanse kao i prošle godine ali kao što biva zafalice jedna pobeda ..
Izgubili smo 4 utakmice zaredom ,znaš koliki je to hendikep u nekoj ozbiljnoj borbi? Domaći teren nam uopste nije jak,dobili smo možda jednu od zadnjih 5,6 utakmica kući . Moraš da dobiješ još bar 7 utakmica do kraja ,da li ti to izgleda izvodljivo ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

A da li je realno da dobijemo ekipu koja je do sada izgubila samo jednu utakmicu kod kuce? Da li je bilo realno da dobije Olimpijakos koji melje redom? Da li je realno da imamo oba poraza protiv Armanija!? Jedino je sigirno da je sve moguce, pa i nasa serija od pet, sest pobeda.

Imamo Albu kod kuce, Bajern u gostima i Efes kod kuce. Meni je realno da mozemo da dobijemo sve tri, za pocetak.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Igramo 4 od poslednjih 5 utakmica kući, ukupno 6 od 10. Dva od četiri gostovanja su Bajern i Asvel. Nismo bez šansi definitivno. 

 

Ide prvo Alba kući, pa sa Kampacom Bajern tamo i onda Efes kući. Da dobijemo nemce protiv kojij smo favoriti dva puta pa onda Fakuov evroligaški debi u Pioniru protiv evropskog prvaka. Uživajte, ako i ne uđemo u 8 nije drama.

Imamo i Pao u gostima...i to moze da se dobije. Nama u gostima jedino Barsa nije sigurna pobeda, ostala gostovanja do kraja mozemo da igramo.

Link to comment

Pokazala se tačnom tvrdnja da moramo da budemo bolji od protivnika 15 razlike da bi dobili utakmicu u EL. Tvrdnja važi od utakmice sa Barselonom. I lični utisak i statistika to potvrđuju.

Tehnička klupi je bila jedno divno, novo iskustvo. Poslednji Vildozin šut za tri je bio pod očiglednim faulom. Kako su Nedovića onemogućavali da se oslobodi i izađe iz blokova je priča za sebe. 

Bitadze vejvovan.

  • +1 4
Link to comment

Velika je sreća bila ono Bentilovo naletanje na Dibartolomea. Kako su poispadali, majko mila. Mogli su da sviraju doduše 5 sekundi, ali umesto oni da paniče, mi ostavismo čoveka samog na vrhu kapice.

  • +1 2
Link to comment

Posle svake pobede vidjeni smo u Top 8, posle svakog poraza Ivanović loše vodi utakmicu - ppp u punom sjaju. 
 

No mene pored svih promenjivih u jednačini brine jedna jedina konstanta a to je užasno sudjenje. 

  • +1 5
Link to comment
39 minutes ago, kralj said:

Velika je sreća bila ono Bentilovo naletanje na Dibartolomea. Kako su poispadali, majko mila. Mogli su da sviraju doduše 5 sekundi, ali umesto oni da paniče, mi ostavismo čoveka samog na vrhu kapice.


Tu je ovaj mogao da ne spusta loptu i dribling vec da pokusa sut iz kontakta, vervatno bi izvukao 3 bacanja, ali prirodno je da se sklonis kad duplo teži čovek naleće na tebe... Zvezda stala zadnjih 5 minuta nakon što je imala potpunu kontrolu, kao protiv Žalgirisa, samo sa drugačijim ishodom ovog puta jer je zaliha bila veća.

Link to comment
23 minutes ago, Djolle said:


Tu je ovaj mogao da ne spusta loptu i dribling vec da pokusa sut iz kontakta, vervatno bi izvukao 3 bacanja, ali prirodno je da se sklonis kad duplo teži čovek naleće na tebe... Zvezda stala zadnjih 5 minuta nakon što je imala potpunu kontrolu, kao protiv Žalgirisa, samo sa drugačijim ishodom ovog puta jer je zaliha bila veća.

 

Pa nije naletao baš na njega, nego je ovaj nadriblao na desno i tako ga je ovaj kačio. Mogao je da ide u levi dribling, al ne ume.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...