Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

jest gadno citati kako je covic uspesan menadzer

to je na putu onog kako je vucic vest politicar

 

istina je da se oni u svojim oblastima delovanja nikad nisu takmicili u regularnim uslovima, tako da se i bilo kakvi eventualni uspesi ne mogu pripisati njihovim sposobnostima vec isakljucivo i samo privilegovanoj poziciji sa koje nastupaju

 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Imamo li neku alternativu? Jedina alternativa je da nas zajase neki Ostoja Limar iz partije, koliko ja vidim. Posle one titule 98.godine imali smo para mnogo vise nego sada, pa nista nismo uradili, kupovali su se igraci navrat, nanos i izduvali smo, tako da ne stoji to da svako moze da vodi klub koji ima budzet od 10 miliona.

  • Haha 1
Link to comment

To plašenje Ostojom limarom je postalo dosadno. Ne preti Zvezdi nikakav limar niti lakirer, ovaj je privatizovao klub i radi šta hoće, vrti kataloge i troškari, boli ga kurac. I uspeo je da ubedi razne hroničare da drugačije ne može.

  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Nikodije said:

To plašenje Ostojom limarom je postalo dosadno. Ne preti Zvezdi nikakav limar niti lakirer, ovaj je privatizovao klub i radi šta hoće, vrti kataloge i troškari, boli ga kurac. I uspeo je da ubedi razne hroničare da drugačije ne može.

Nije da ne moze drugacije, itekako moze, ali ja trenutno ne vidim bolju alternativu. 

Link to comment

98’ nismo imali para, već je uzet kredit kod Beobanke da bi se platilo Divcu, koji je došao zbog patriotizma i ljubavi prema srpskoj košarci (slovima: osamsto hiljada DM), kao i još po koji skandal sa kreditima i dugovima. 

Link to comment
7 hours ago, Hroničar said:

Nije da ne moze drugacije, itekako moze, ali ja trenutno ne vidim bolju alternativu. 

 

ovako isto raja priča i za Vučića, što na kratak rok ima smisla, ali na duži već itekako može drugačije.

 

Link to comment
Imamo li neku alternativu? Jedina alternativa je da nas zajase neki Ostoja Limar iz partije, koliko ja vidim. Posle one titule 98.godine imali smo para mnogo vise nego sada, pa nista nismo uradili, kupovali su se igraci navrat, nanos i izduvali smo, tako da ne stoji to da svako moze da vodi klub koji ima budzet od 10 miliona.
Ima u partiji i neki Boža Maljković, ne mora to biti Đuka bizon i slično.
Mislim, nisam ni ja protiv Čovića, niti je on neka opozicija Sns-u, jasno je da u ovakvom društvu neki link ka vlasti mora da postoji. Ali ne mora Čović da ostavi "spaljenu zemlju" iza sebe ako je došlo do zasićenja ili kraja.
Elem, mišljenja sam da se stranac kao trener ne bi snašao u domaćem blatu, pogotovo što je sam krem stranih trenera nama iz različitih razloga nedostupan.
S druge strane, domaćih trenera i nema ako ćemo realno. Kari je prošao zenit i u padu je odavno, ovi drugi su ili pod ugovorom ili smo ih probali/potrošili..
Jedino ovaj Lukić, ali je i to pitanje da li je bolje rešenje od Jovanovića.
Jednostavno je bio trenutak za nalaženje kompromisa sa Radonjićem. A svestan sam da Radonja nije jedini trener na planeti niti je njegova obaveza da bude u Zvezdi do kraja života.
Tako, iako mi je trebalo vremena da progutam žabu, nekako sam se pomirio sa Jovanovićem kao jedinim mogućim rešenjem.
Dosadašnja pojačanja su mi ok. Martina sam s kumom komentarisao kad je došao u Pionir kakva je zver, kakve listove ima.. Holand je ok, mada je primetno da i dalje dovodimo granične EL igrače na zalasku karijere, a neko igrače u prajmu sa F4. Dakle jasno je ko plaća porez :)
Pozz ekipi sa teme...


Послато са moto g(9) play помоћу Тапатока

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, Hroničar said:

Imamo li neku alternativu? Jedina alternativa je da nas zajase neki Ostoja Limar iz partije, koliko ja vidim. Posle one titule 98.godine imali smo para mnogo vise nego sada, pa nista nismo uradili, kupovali su se igraci navrat, nanos i izduvali smo, tako da ne stoji to da svako moze da vodi klub koji ima budzet od 10 miliona.

koliko ja vidim, ostoja limar je bio na jednu loptu da ga dobije u finalu. kad ga dobije sledece godine, bice sposobniji od njega. posto, jelte, predsednici klubova stvaraju uspehe svojom menadzerskom sposobnoscu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

koliko ja vidim, ostoja limar je bio na jednu loptu da ga dobije u finalu. kad ga dobije sledece godine, bice sposobniji od njega. posto, jelte, predsednici klubova stvaraju uspehe svojom menadzerskom sposobnoscu.

Ne stvaraju samo predsednici klubova uspehe, čitava organizacija je potrebna da bi se napravio uspeh u sportu. Ispada da ja ovde branim Čovića, daleko od toga, samo kažem da mislim da nemamo neki bolji izbor. Glupo je da na osnovu prvog pojačanja (Nedović) već znamo kako će se odvijati sledeća sezona.

Drugo, svaki put se priča kako nemamo mlade trenere, kako su nam poslednji uspešni treneri već odavno u penziji ili su pred istom. Pa evo Vlade Jovanovića, mislim da mu treba dati šansu, daj da probamo da izbacimo nekog mlađeg trenera, a ne da Pešić radi dok može da stoji na nogama.

  • +1 1
Link to comment

Nove mlade trenere/igrace moze da stvori samo oslobadjanje od pritiska da mora da se bude prvi u svemu kotkuce

Dok smo Real za sirotilju nema od tog nista
 

Link to comment
8 minutes ago, Hroničar said:

 Glupo je da na osnovu prvog pojačanja (Nedović) već znamo kako će se odvijati sledeća sezona.

Ovdašnji pesimizam nije utemeljen na prvom pojačanju (ili ostalim koja su usledila). Nego na odlasku trenera koji je javno rekao da želi da ostane i voli klub. I odlasku 4 od 5 najboljih igrača gde je bar najbolji isto mogao da ostane.
Kada se tako nešto desi onda je jasno da stvari unutar kluba ne funkcionišu. Džaba onda nabacivanje pojačanja. Treba taj tim i uigrati.

  • +1 1
Link to comment

Ajde da vidimo prve utakmice u novoj sezoni, pa da komentarišemo da li je dobro ili loše...Nama je i one godine otišao Radonjić i većina ekipe iz te sezone, pa se nismo raspali, cenim da se nećemo raspasti ni ove godine. Na kraju krajeva, nigde nije zapisano da Dejan mora doveka da ostane u Zvezdi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...