Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Kao sto je i Zoran Savic. Eno je krenuo da kuka Vucicu kako imaju najmanji roster u EL i da im treba jos milion za pojacanja :fantom:

 

jebote

 

  • +1 5
Link to comment

najtužnije  je bilo što su ga pljuvali kad je izjavio da ne zna kako je Zvezda dovela Campaza, a čovek rekao najiskrenije, njemu nije jasno  ni kako je Partizan mogao da dovede  Exuma i Ledeya itd a kamoli šta mulja Čović

  • +1 3
Link to comment

Jbg izdvojeni su stvarno momenti koji su rezultat čudnih kriterijuma. Možda bi Zvezda i bez toga izgubila ali je ovo baš bio buster Olimpiji.

Link to comment

Neka sisaju qrac, govna usrana. Ispred nosa mu stoji i ne mrda čovek i svira faul, govno jebeno. 

 

Ne znam šta je gore, da li ovakve sudije ili smarači koji kukaju na kukanje na sudije koje nas očigledno masakriraju 5 kola već... :fantom:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Dokle će više da se pljuje ljudska gromada od Zokija Savića?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka


Zar ta gromada ne prska sama po sebi licemjernim pitanjima "otkud Zvezdi pare za Kampaca?" Zar to racionalnom čovjeku treba gledanje tuđih dvorišta, a prvi on na porciji kod sns ostoje? O kakvoj gromadi uopšte ti govoriš? Nisam ja rekao da je klempo što ga mrzim već zato što je fakat klempav, koliko para mazne iz budžeta može uši napraviti na baglamu da se savijaju ko krilca aviona!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, Ćenta said:

Zar ta gromada ne prska sama po sebi licemjernim pitanjima "otkud Zvezdi pare za Kampaca?" Zar to racionalnom čovjeku treba gledanje tuđih dvorišta, a prvi on na porciji kod sns ostoje? O kakvoj gromadi uopšte ti govoriš? Nisam ja rekao da je klempo što ga mrzim već zato što je fakat klempav, koliko para mazne iz budžeta može uši napraviti na baglamu da se savijaju ko krilca aviona!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 

 

jebote

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ovo za šta se najviše kuka, silazna kod šuta Ilića, deluje da je ispravna odluka. Lopta mora da udari u tablu iznad visine obruča da bi bila silazna.

 

Mažara misli i vidi drugačije. I meni deluje da lopta udara u tablu iznad obruča:

 

Situacija 2: Igra na loptu u silaznoj putanji

Pregledač video zapisa
 
00:00
 
00:32

Ovde je sve jasno – u kontinualnoj kretnji nakon dosuđene lične greške igrač napada ima pravo da završi svoju akciju šutem što je i učinio. Lopta je dotakla tablu IZNAD NIVOA OBRUČA, pa na nju nije smeo više niko da igra dok se ne vidi ishod šuta.

Nastavak igre: Koš se priznaje i dodatno slobodno bacanje za Ilića.

Napomena: Za odluku je pre svega odgovoran centralni sudija, ali i prateći ako ovaj prvi ne reaguje.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...