Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Ništa ja nelogično nisam vidio, kad je škripalo na skoku, ulazio Ilić koji je to odlično odradio, Vildoza loš, Nedović očajan, i ot je ono što nam fali. Morao je uvoditi Pefija zbog odbrane, a usput je podijelio i 5 asista. 

Meni je problem minutaža Dobrića, i izmena napad - odbrana na 2,5 minuta do kraja. 

Koja svrha da se to čini kad si u minusu, u slučaju da odbraniš napad protivnika, nemaš izmenu za napad i završi se time što primarna opcija za napad bude Dobrić. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, ducca said:


Ivanović nije video parket, malo li je.

 

Igrali smo nekih pet minuta u kontinuitetu sa Ilić-Marković-Bentil-Dobrić-Lazarević na parketu.

Koliko koševa smo dali za to vreme?

Link to comment

Da, previse Dobrica veceras.

 

Zasto Kuzmanovic nije bio strucni konsultant no samo prije i posle meca prozbori koju? Nije da mi fali previse... Da ga nije Coki sklonio? :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

Meni je problem minutaža Dobrića, i izmena napad - odbrana na 2,5 minuta do kraja. 

Koja svrha da se to čini kad si u minusu, u slučaju da odbraniš napad protivnika, nemaš izmenu za napad i završi se time što primarna opcija za napad bude Dobrić. 

Ja sam sve napisao o Dobriću i ta izmjena ga je zajebala, ali morali smo odbraniti i odbranili smo i Dobrić je došao na svoju poziciju, sam na 45, promašio i jebiga, to je on.

Link to comment
4 minutes ago, Barrister said:

Meni je problem minutaža Dobrića, i izmena napad - odbrana na 2,5 minuta do kraja. 

Koja svrha da se to čini kad si u minusu, u slučaju da odbraniš napad protivnika, nemaš izmenu za napad i završi se time što primarna opcija za napad bude Dobrić. 

 

Ovo sa vađenjem Vildoze na dva minuta do kraja je wtf čitavog meča.

 

Link to comment
14 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ume li neko da objasni retardirane rotacije koji je Repić pravio?

 

Steta sto se igralo u Milanu, pa nema Rajka i Rade da ga izresetaju pitanjima..

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo sa vađenjem Vildoze na dva minuta do kraja je wtf čitavog meča.

 

Uzgred bila je izmena na 2.40 i da smo primili koš ne bi imao pravo na izmenu.

  • +1 1
Link to comment

Реално имате крш од тима који је неко време играо у суманутој форми далеко изнад реалних могућности, и све је то била заслуга Ивановића. Сад кад те форме и моментума више нема, све мане играча који нису евролигашки ниво(а имате их доста) долазе до изражаја. А чак и ови водећи играчи вам имају озбиљне лимите, Недовић увек има периоде штеточина мода, Петрушев свакако не може на оном нивоу да гура стално, па још кад Вилдоза одигра испод нивоа, немате шта да тражите бар на страни против било кога.

 

Кампацо ће донекле да поправи ствари на суви квалитет али за евролигу и топ осам ће вам бити касно.

  • +1 8
Link to comment
15 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Igrali smo nekih pet minuta u kontinuitetu sa Ilić-Marković-Bentil-Dobrić-Lazarević na parketu.

Koliko koševa smo dali za to vreme?

 

Ova petorka je igrala u drugoj četvrtini od 4:43 do 7:07.

 

U tom periodu je Armani imao pet poseda, u kojima je dao dva poena, a Zvezda četiri poseda u kojima je dala četiri poena.

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Sta znam, meni ovo i nije bilo toliko lose kao u Bolonji u utorak, posebno je drugo poluvreme bilo dobro. 

Daj Boze da je ovo neka naznaka izlaska iz krize. Mene ne bole ovi porazi toliko koliko me boli sto smo upali u kanal i da cemo se tesko izvuci. 

Proglasite me i ludim, ali ja i dalje verujem u plasman u plej of.

Link to comment
Da, previse Dobrica veceras.
 
Zasto Kuzmanovic nije bio strucni konsultant no samo prije i posle meca prozbori koju? Nije da mi fali previse... Da ga nije Coki sklonio? [emoji3]
 
 

Ne nadaj se, Plavšića su poslali u Milano ali su se šteknuli za Kuzmu pa nije bilo izvodljivo da rade prenos u paru sa različitih lokacija. Eto njega nazad kolko u sredu.
  • +1 1
Link to comment

Ekipa je iscedjena i u ocekivanom padu forme, nema se mnogo sta zameriti Dusku veceras. Odigrali smo dobro drugo poluvreme, defanzivno odlicno. Konacno je provalio da je Ivanovic neupotrebljiv na ovom nivou. Bez Kampaca i Martina ovo je tek solidan evrokup roster, kad Vildoza odigra losu, a Nedovic skandaloznu utakmicu, gotovo nemoguce je dobiti evroligasko gostovanje. Posebno kad u neizvesnoj zavrsnici sudije direktno naprave 4 poena razlike u korist protivnika (Daliborov 2+1 i Nejpirova poklonjena bacanja).

  • +1 1
Link to comment

Ako izgubite od Makabija, a oni tamo teško gube, to je 10-14. Za top8 će biti potrebno bar 18-16 na kraju, dakle 8-2 u zadnjih 10. Nije nemoguće, ali veoma teško, praktično bez prava na kiks.

Pobeda u Izraelu vas ostavlja u igri.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...