Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Joe D said:

od petruseva postoje neka ocekivanja, za razliku od dobrica. ne znam kako reaguje na kritiku, ali nece daleko ako ga je to toliko omelo.

 

Ne kazem da jeste ili nije, ali da mi ne mozemo sigurno da tvrdimo. A ja sam inicijalno rekao da je interesantno da je njegov "pad" poceo od tada i da je moguce da je do toga...

 

Ako se od Dobrica nista ne ocekuje, koji moj provodi tolike minute na parketu?!

Link to comment

Zato što nema ko drugi da igra. Ovaj pevac Zvezde ima dva i po legit EL igrača i još par nejasnih likova, ostali popunjavaju prostor. Rezultat je došao jer je Duško iscedio suvu drenovinu iz svakog, a sad kad im je malo opala forma ne može da ih tek tako zakuca na klupu i pusti Nedovica i Vildozu da divljaju jer sa tim pristupom na duže staze neće uraditi ništa, a i rizikuje da se jedan od njih povredi, u kom slučaju piši sve propalo.

 

Ima i tu meni nejasnih momenata, tipa što je krajcnuo minutažu Pefiju na račun prezimenjaka, no generalno Zvezdin rezultat će zavisiti od toga koliko on može da dobije od sporednih likova.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Minutaža Ivanovića je doslovno WTF. Dječarac na terenu izgleda kao petak koji je izašao da pika basket sa osmacima.

 

A i Dobrić kada je u štetočina modu, klupiraj ga, Holand je makar zabavan za gledanje.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
4 hours ago, assignment said:

 

A ti znas da sigunro nije, i poznajes mind-set Petruseva i kako se oseca kada ga Dusko proziva, dok ne proziva npr. Dobrica koji decko ne moze da se sastavi celu sezonu?

Umesto da ga javno ohrabruje posto ovaj evidentno ima problem sa samopuzdanjem  ,on ga posle one kritike a posle  sasvim  ok partije u Evroligi  klupira na sledecoj utakmici u ABA ligi. Ne moze niko da bude veca pozitivna vest od njega samoga:)

Edited by Micko8
Link to comment

On court / off court statistika Petruševa od dolaska Ivanovića (prosek na 40 minuta)

 

Prva četiri meča (ASV, alb, MAK, VIR): na parketu +1, na klupi +6, razlika -5; Zvezda 4-0, 17 minuta u proseku

Narednih šest mečeva (par, ŽAL, MIL, oly, BAR, val): na parketu +11, na klupi -20, razlika +31; Zvezda 4-2, 27 minuta u proseku

Poslednjih pet mečeva (REM, MON, žal, PAR, vir): na parketu -7, na klupi +4, razlika -11Zvezda 1-4, 24 minuta u proseku

 

Ukupno: na parketu +3, na klupi -2, razlika +5; Zvezda 9-6, 23 minuta u proseku

  • +1 3
Link to comment

Petrušev je jako koristan igrač, ali na svojoj poziciji uz pouzdanog centra, ovako i njegova igra blijedi od kako se jedina preostala centarska opcija Martin isključio, ovo što pokušavamo sa improvizacijom da nam Mitar i Bentil budu neki lažni centri a pitu im s glave jedu svi centri EL, tragikomično. 

Ovo večeras bi mogla biti presudna utakmica ove sezone, pa i za Čovića jer je on tu najviše zabrljavio. možemo se tješiti igraćemo ABA ligu, tu je Kampaco, ali brate Kampaco je skupa igračka za taj nivo a i koga će razigravati kad na pozicijama visokih nemamo krštena centra koji može zagraditi obruč ili utrpati sa niskog posta?

Od para prosutih za Kampaca moglo se kupiti bar tri pristojna igrača na tri pozicije gdje fale najvište, a to su dva centra i jedan kvalitetan bek šuter ostalo bi se moglo pokrpiti sa ovim što imamo i eto tima za lokalne titule.

 

Link to comment
1 minute ago, munze said:

os se kladimo da ce nesto da zajebu ili ce nesto da ih zajebu i da kampaco nece biti registrovan 1. marta ?

 

To bi bilo previše čak i za nas.

  • +1 1
Link to comment

Navodno je Holand još pre nekoliko meseci imao ponudu da se vrati u Bursu, ali je 'ladno otkačio i Zvezdu i Bursu i Menadžera. Svidja mu se u Beogradu, a u fazonu je da sve i da ga cutuju, ide kući da bleji i prima platu. 

 

Tako da ako ima ugovor koji mu garantuje i narednu godinu, ne bi me čudilo da ostane ovde.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...