Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Hroničar said:

Nismo bas svi odavde internet cigani, mozda se neko od nas pomalo i razume u kosarku.

O tome kakav je Nebojsa moze da se diskutuje, ali fakat je da su za ovih 10 i kusur godina njegovog predsednikovanja ostvareni rezultati kakve nismo imali nikad u istoriji postojanja ovog kluba, doduse, mozda na pocetku, odmah posle samog osnivanja, tako da u njegovo kosarkasko znanje i iskustvo mozda ne treba toliko sumnjati. 

Mislim da bi svakoj selekciji trebalo dati sansu, da vidimo na sta ce to da lici, pa onda da kritikujemo. 

Jeste, jeste.sve go internet ciganin koji nemaju pojma o kosarci, dok.vam vrhovni arbitar basketa na ovom forumu ne.pojasni Ćokijeve igrarije i koga bi trebalo dovesti. Samo tiću i pazljivo prati sta decko pise.

Link to comment

mozda u istoriji nebojsnog kluba. a i za njih moze radonji da zahvali. 

 

inace, nebojsa je isto radio u fmp-u - dok je imao strucne ljude koji se bave svojim poslom, to je bio jedan ozbiljan klub. kad je resio da je najpametniji i oterao sve koji bi da imaju misljenje, otisla je prica u kurac. 

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, dragance said:


Ti se zajebavaš???

Ne, zasto!? Imali smo nekoliko, ne znam tacno koliko, uzastopnih titula nakon osnivanja kluba, imali smo par titula u Mokino doba, dobro bilo je tu osvajanje i Kupa pobednika kupova, ali ovakav kontinuitet uspeha, mislim da nismo imali. Da se razumemo, ne mislim da je Nebojsa svetac, ali izmedju Nebojse i onog vremena pre njega, konkretno od 2000 do 2010 godine, ipak biram Nebojsu. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Covic jeste odlican menadzer.

 

Problem je kad sujeta pokuca na vrata i desi se ovo kao sa Radonjicem.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


S tudjim novcima, svi su

Па и није баш. Лукић био добар менаџер у ФК? Жика и екипа у КК?

  • +1 3
Link to comment

I ja bih volio Kamenjasa, ne kontam koji ce im onaj baobab. Ako.planiraju Z.Nikolica, onda je vala i Cirbić mogao ladno ostati.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Al koja je to sprdnja od kluba. Bukvalno ne postoje nikakvi regularni organi. Nema regularnog generalnog menadžera, nema sportskog direktora, više nema ni trenera, imamo samo Nebojšu Čovića kojem je dato 10 miliona naših para da se igra. Smejurija. Od organa™ u klubu postoje samo internet žbirovi poput nesrećnog insajdera. Eto to je klub po meri NČ.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...