Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Vreme se ne resetuje ali se zaustavlja onog trenutka kada se sudi "mrtva" lopta, zato se LeBranko i nije hvatao lopte sa Panterom.

Treba prestati više raspravljati o prosutom mleku uskoro slede novi izazovi.

@ samo_opusteno: Što se tiče "poletanja" navijača, kakav problem? Mogu navijači da rade i govore šta god hoće, sve dok se tako ne ponašaju igrači i str štab to je ne tabla već lopta koja je poslata na tribine, težek promašaj... jer zvezdina struka i igrači nisu ni jednim potezom omalovažili protivnika.

Link to comment
On 28.1.2023. at 0:38, Milošica said:

Meni deluje da on izvlači maksimum i da je možda serija pobeda po dolasku bila iznad "realnih" mogućnosti.

 

Promašilo se sa Holandom i Bentilom(valjda), Kampaco i Martin ne igraju, i ostaje mu da na leđima Vildoze, Nedovića i Petruševa(koliko je samo napredovao kod njega), uz Dobrića, Mitrovića i Lazarevića, gura dobar deo sezone. To je za EL na papiru tanko, i moje mišljenje je da on radi odličan posao.

 

Sa Kampacom ( i Martinom zbog rotacije makar) biće druga priča.

 

 

 

Ukratko, Nikola Ivanović nema šta da traži u ovakvim mečevima sa ovom formom.

 

Drugo, ne može se desiti da Vildoza i Nedović u istom trenutku budu van parketa.

 

Treće, Vildoza kao najbolji igrač, neopterećen faulovima nije dobacio do 30 minuta u jednoj od ključnih utakmica za TOP 8.

 

Četvrto, Nedović tek u devetom minutu na terenu u zadnjoj četvrtini ne deluje mi kao ideja kojom se dobija tekma.

 

To je samo što se personalnih rešenja tiče. Mene recimo mnogo više ljuti što sa Petruševim nema nikakvog pomaka što se odbrane tiče, pogotovu igrača koje on čuva a koji nas redovno zatrpavaju spolja. Ne mogu da verujem da trener iz utakmice u utakmicu u utakmicu nema nikakvog uticaja na to.

Link to comment

BTW, kuda će meč ići moglo se videti po našem drugom napadu, gde Nedara, ničim izazvan, nakon što je nabo trojku kao kap u prvom napadu, ponovo sam kao duh, umesto da šutira uvaljuje loptu pokrivenom Laziću koji kreće da DRIBLA IZA LEĐA, ali bez lopte, nakon čega primamo lagan koš iz kontre.

Ta glupost je doslovno kanalisala tim kao na šinama ka gomili sledećih gluposti i kretenluka.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Šta je sa Trentom , jel to prešao negdje? Pit dobar večeras, Međed još gori nego na kad je došao.

 

Ima nekih informacija da ce mozda preci u Zenit.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nema se šta Kampacu zamjeriti sad, kad je očito da je dečko oladio zbog stand bye epizode za EL, treba da molimo Boga da mu ne upali neka ideja pa okrene putem Polonare, jer ipak su klauzule ugovora govorile različito od ovog što sad imamo.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Ćenta said:

Nema se šta Kampacu zamjeriti sad, kad je očito da je dečko oladio zbog stand bye epizode za EL, treba da molimo Boga da mu ne upali neka ideja pa okrene putem Polonare, jer ipak su klauzule ugovora govorile različito od ovog što sad imamo.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 


neće faku nikud. februar je kratak, nema puno EL utakmica, ići će kući da igra. sad će i mart

  • +1 2
Link to comment

Možemo reći u cijeloj toj administrativnoj klackalici, imali smo sreće koliko smo teški zahvaljujući upravo najviše njemu, inače na Fakuov angažman su mnogi imali pik, prvi klempo Savić bi ga oteo za milion više bez obzira što bi to stvorilo državni problem!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Koliko neko može biti zatucan i ostrašćen, da nazove legendu ex Yu košarke i čoveka koji nam je doneo toliko radosti (sa ostalim saigračima iz te generacije) klempom, samo zato što je trenutno sportski direktor suparničkog kluba. Pa bravo! 

 

A Deadly Adoption Applause GIF

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...