Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, goofs said:

 

Ako je kontakt glavom, onda da. Nadji mi jedan primer u istoriji kosarke gde je igrac glavom napravio faul u napadu. 

 

nije nikad bilo da igrac hoce da se demarkira, dize glavu i udara protivnickog igraca. ili se guzi na postu, pa udari glavom odbrambenog igraci pri guranju

Link to comment

Ovo nije faul, jbg.
A moze l’ komentar od nadasve pravdoljubivog grobarskog pučanstva, kad su već svratili, na Smajlagićev pokušaj postera ka Petruševu? Ništa ne insinuiram, zanima me sagledavanje situacije sa druge strane.
Neko reče u toku utakmice da će ta jedna lopta prevagnuti, baš prilikom sviranja tog faula, kad ono jbg.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

čak i Blic lepo opisao

:rolleyes:

 

mlatite i jedni i drugi bezveze. zakacio ga u bradu, trebalo je da ostane nogama, sve u svemu, nista za raspravljati.

Edited by Joe D
  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
8 minutes ago, MeanM@ said:

Ovo nije faul, jbg.
A moze l’ komentar od nadasve pravdoljubivog grobarskog pučanstva, kad su već svratili, na Smajlagićev pokušaj postera ka Petruševu? Ništa ne insinuiram, zanima me sagledavanje situacije sa druge strane.
Neko reče u toku utakmice da će ta jedna lopta prevagnuti, baš prilikom sviranja tog faula, kad ono jbg.

 

Cist faul u napadu.

 

Istovremeno i Nedovic napravio korake kod poslednje trojke, tako da se ta tri poena onda brisu..

  • +1 2
Link to comment

Batalite sudjenje ,očajno je cele sezone, juče čak i nije bilo nešto specijalno loše koliko su nas urnisali zadnjih dva meseca .
Ko očekuje ok sudjenje zajebao se .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, MeanM@ said:

Ovo nije faul, jbg.
A moze l’ komentar od nadasve pravdoljubivog grobarskog pučanstva, kad su već svratili, na Smajlagićev pokušaj postera ka Petruševu? Ništa ne insinuiram, zanima me sagledavanje situacije sa druge strane.
Neko reče u toku utakmice da će ta jedna lopta prevagnuti, baš prilikom sviranja tog faula, kad ono jbg.

To je bio faul i Smajlijeva glupost. Uspeo je da napravi faul, da ne zakuca i izgubi loptu. Gledao sam u grobarskom društvu i svu smo konstatovali da se izglupirao i da nas je sudija spasao.

Nisam gledao trojku Nedovića, tj da li su bili koraci iskreno mrzi me da motam EON. A i generalno u EL se dosta toleriše taj prvi korak (srećom ne kao u NBA)

  • +1 1
Link to comment

Ona mrtva lopta Smailagica i Vildoze... U momentu kad je sudjena mrtva Partizanu je ostalo 20sec za napad. Smailagic je osvojio loptu u podbacivanju i da li se onda sat trebao resetovati na 24 sec ili je Partizanu ostalo 20 sec za napad i samo 4 da prenese loptu preko pola?

  • Haha 2
Link to comment

zasluzeno smo izgubili juce, trebalo je da resimo u 3/4.

 

dosla 2 najgora lika na forumu da nam nesto objasnjavaju, nemojte se pecati. bice izuzetno slatko kad na kraju zavrsimo ispred prtzna i u el i u aba. 

Link to comment
37 minutes ago, MiddleClass said:

Ona mrtva lopta Smailagica i Vildoze... U momentu kad je sudjena mrtva Partizanu je ostalo 20sec za napad. Smailagic je osvojio loptu u podbacivanju i da li se onda sat trebao resetovati na 24 sec ili je Partizanu ostalo 20 sec za napad i samo 4 da prenese loptu preko pola?

Trebao je da se resetuje na 24 i da ima 8 sekundi da prenese loptu.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Trebao je da se resetuje na 24 i da ima 8 sekundi da prenese loptu.

 

Ok, jasno mi je da su takva pravila, ali ne svidja mi se sto mrtva lopta resetuje vrijeme. 23 sekunde tapkam loptu i sviraju mrtvu i ako je opet osvojim imam novih 14. Favorizovan sam cini mi se u odnosu na ekipu koja se brani.

Edited by MiddleClass
  • Haha 1
Link to comment

Ne resetuje mrtva lopta vreme nego je problem sto ovde Partizan nije ni zapoceo svoj napad (nije imao posed lopte) i zato bi trebalo da dobije 24 sekunde. Ako napadacki tim uzme loptu podbacivanjem u tvom slucaju ostaje mu 1 sekunda za napad, ako odbrambeni uzme dobija 24s.

  • Hvala 2
Link to comment
54 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ok, jasno mi je da su takva pravila, ali ne svidja mi se sto mrtva lopta resetuje vrijeme. 23 sekunde tapkam loptu i sviraju mrtvu i ako je opet osvojim imam novih 14. Favorizovan sam cini mi se u odnosu na ekipu koja se brani.

 

Inace ga ne resetuje, ali u ovoj situaciji da, jer niko nije ostvario posed, valjda Smailagic nije uhvatio loptu s obe ruke pre mrtve...

 

Ali ono otvaranje tekme... Partizan totalno pogubljen, Nedovic odmah ubacuje trojku, oni gube loptu, ponovo im ispada kompletna odbrana i Nedovic opet ostaje sam u hali, ali iz nekog razloga salje extra pas jebenom Lazicu, a ovaj krece u trademark samoubilacki prodor, gubi loptu i Exum ima lako zakucavanje u kontri. Umesto 6-0 i ludila na tribinama, imas 3-2, njihovu stabilizaciju i utisavanje publike, posle su brzo poveli i nisu ispustali do kraja. Ok, bukvalno drugi minut utakmice i situacija koja bas nista ne mora da znaci, mozda Nedovic ne bi to ni pogodio, ali takvi detalji znaju da odrede tok meca...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...