Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Shabazz je zver ,odlično je krenuo u Rusiji i povredi se čovek .
Mada meni se lično više svidja Henry.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Čovićeva “labudova pesma” ili možda “hail Mary” u Zvezdi. Para nema ni za jedno od ovih pojačanja, platu u ratama će videti jednom-dvaput. Pa ako nešto urade u EL pre nego što počnu odlasci i tužbe, da natera vlast da mu daju neku kintu, umesto samo naprdnom projektu, da ne padne bruka.
 
Pošto će raspad verovatno brzo uslediti, ima BAT da nam se najebe sve po spisku, a dugovi će nas oterati u novi bankrot. Ćoki će da odjaše u FMP, a najebaće kkcz.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

naravno da mozemo. doduse, nisu culi internet cigani za te igrace, pa se ne racunaju.

 

nisam ja nikakav strucnjak, ali niste ni vi nista naucili o nebojsi za sve ove godine. sa ovim njegovim igranjem gm-a cemo na kraju sezone moci da obrisemo bulju. tim mora da ima neki sportski sektor koji ucestvuje u kreiranju tima, a ne da se ispunajvaju necije zelje i ostavi to polupocetniku da se snalazi. 

Nismo bas svi odavde internet cigani, mozda se neko od nas pomalo i razume u kosarku.

O tome kakav je Nebojsa moze da se diskutuje, ali fakat je da su za ovih 10 i kusur godina njegovog predsednikovanja ostvareni rezultati kakve nismo imali nikad u istoriji postojanja ovog kluba, doduse, mozda na pocetku, odmah posle samog osnivanja, tako da u njegovo kosarkasko znanje i iskustvo mozda ne treba toliko sumnjati. 

Mislim da bi svakoj selekciji trebalo dati sansu, da vidimo na sta ce to da lici, pa onda da kritikujemo. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...