Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Forumska drevna veština da nekog dižemo do božanstva, a 5 dana posle polivamo govnima i teramo da nam ližu čmarove nikad ne umire. 

 

Sad za 5 dana kad odvalimo nekoga, svi vi koji sad sve ove igrače prozivate retardima, debilčinama, majmunima i slično da se ne oglašavate. Jer, jadno je. Baš jadno.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, fandorin said:

Jedno pitanje, kako to da se više ne sudi namerna ako je faul u mrtvom vremenu? Ledej je pravio takav faul na Petruševu. U prošlom finalu PO Laziću su to svirali baš na Ledeju.

 

samo u poslednja 2 minuta

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Ovde negde, a ne mogu da opisem koliko se nadam da gresim, se i zavrsava nasa labudova pesma. Sad sledi niz poraza, licno ocekujem oba u Italiji, jer mi, pre svega imamo tanak sastav. Ja u samom startu nisam shvatao, recimo, sto se Duško ljuti na Petruseva, ali njegova odbrana van samog reketa je kriminalna.

Mi imamo jednog izvanrednog igraca, Vildozu, i jednog jako dobrog sklonog donosenju losih odluka. Svi ostali, osim donekle Filipa, u sadasnjem trenutku ne bi imali mesta cak ni na klupama vecine evroligaskih timova.

Shodno tome, mi smo veliki broj uzakmica dobili na cistu zelju, fanaticnost i par uigranih akcija. Vracanjem rekovanlecenata, cini mi se da se ta fanaticnost gubi, i da sve vise zavisimo od toga na koju nogu ce Luka i Nemanja da ustanu, za ove slabije timove, a za ove jace da li ce ikako uspeti jos neko da se prikljuci. Veceras je Filip zakazao i mi smo izgubili, ali od, samo na papiru jakog tima. Jer ovo sto Partiuan igra, sa ovakvim igracima je bas jedno duplo golo, oni u gostima veze sa mozgom nemaju.

Bez obzira na sve, ja cu svaku do kraja gledati, jer, iako se hemija gubi, ovaj tim odbija, i kad je nemocan, da se preda. To nece, po meni, biti dovoljno za neki bolji rezultat, ali je bar zanimljivo za gledanje.

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Forumska drevna veština da nekog dižemo do božanstva, a 5 dana posle polivamo govnima i teramo da nam ližu čmarove nikad ne umire. 

 

Sad za 5 dana kad odvalimo nekoga, svi vi koji sad sve ove igrače prozivate retardima, debilčinama, majmunima i slično da se ne oglašavate. Jer, jadno je. Baš jadno.

Važi mili, sačekaćemo prvo tebe, pa onda komentarisati, zavisno od tvojih ingenioznih komentara. 

  • -1 1
Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

Važi mili, sačekaćemo prvo tebe, pa onda komentarisati, zavisno od tvojih ingenioznih komentara. 

 

Nema potrebe mili, samo ostani dosledan tome što si pisao danas. Sigurno niko neće da nauči da igra za 3 ili 7 dana. 

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Mil@n said:

Forumska drevna veština da nekog dižemo do božanstva, a 5 dana posle polivamo govnima i teramo da nam ližu čmarove nikad ne umire. 

 

Sad za 5 dana kad odvalimo nekoga, svi vi koji sad sve ove igrače prozivate retardima, debilčinama, majmunima i slično da se ne oglašavate. Jer, jadno je. Baš jadno.

Bukvalno,od reci do reci.Poprilicno smo izjednaceni po kvalitetu(bez Kampaca),oni u boljoj formi,pritisak bio na nama ovoga puta,na kraju zasluzena pobeda Partizana.Ono sto je meni fascinatno(i pored cinjenice da zivimo u burazerskoj drzavi),jeste da se karte za jednu tako bitnu utakmicu podele prijateljima,poslovnim partnerima,devojkama,svalerkama,da imamo scene da u parteru sedi neki dekica koji kunja i pada mu glava,da je dosao na utakmicu jer mu je neko poklonio kartu i rekao da je to sad jako bitna utakmica  a on je li  nije bio 10 godina na kosarci pa ajde da pogleda,pored njih drugarice koje se slikaju i podsecaju se sta su dosle da gledaju i za koga navijaju i tome slicno.U ovako tesnim utakmicama domaci teren je izuzetno bitan i obicno donese prevagu(aba liga je redovan primer),a atmosfera veceras,tesko se moze nazvati domacinskom.

  • +1 1
Link to comment

Glavni utisak iz Pionira je nikad vise ljudi u hali, bukvalno su stajali jedni drugi na glavama. Osim standardnog prozivanja, manje vise je atmosfera bila korektna.

Da smo 5 dana igrali ovu utakmicu, ne bi je okrenuli, jednostavno tolika kolicina gluposti nije mogla nista drugo da donese osim poraza, kad god smo imali priliku da povedemo, da prelomimo, mi napravimo neku glupost, a, ruku na srce, malo nismo imali ni srece...kako smo mi srecno dobili u Areni, tako je Partizan dobio veceras...

Jos jedna stvar, ja stvarno ne znam kako vi mislite da smo izgubili sanse za plej of?? Ljudi, pa ima jos 13 kola da se igra. Citajuci komentare pojedinih, sticem utisak da imamo jedno 5 pobeda, ili da su jos dva, tri kola do kraja...Po meni, ovde je i dalje sve otvoreno, cak i da smo dobili u Litvaniji i veceras, ne bi bili u plej ofu.

  • +1 5
Link to comment
 
Svi faulovi su doduše i bili. Najviše bole što su bili od lopte, ničim izazvani.

Previše mekanih faulova da bi odlučilo utakmicu, u ovakvim završnicama se pusti malo kontakta jbg. Mitrovo nategnuto, ali meni ono Lazićevo (koliki god on znao da bude som sa bespotrebnim faulovima) bio čist flop Pantera koji se bacakao rukama još pre izvodjenja i išao na faul jer je znao da će mu ga i dati, Lazić bio u stavu, jedino da je ruke stavio iza ledja i trčkarao za njim. To je po meni ključni momenat jer je usledio nakon naša brza 4 poena na -1 dok Partizan uveliko nije uspevao da porodi koš. Izmišljotina.
  • +1 1
Link to comment

Ne uspevam da shvatim Duskovu fasciniranost Nikolom Ivanovicem, decko je dokazano neupotrebljiv na ovom nivou, pritom izlazi iz povrede. Da je debeli Pefi pokupio sve njegove minute, iznudio bi neki faul u napadu, ubacio jednu trojku, podelio par asistencija i dobili bismo ovo. 

 

A i ono insistiranje na rukometnim izmenama, to nikad nisam mogao da svarim. Izbacis Nedovica i Vildozu da bi ubacio Lazica i Ivanovica (?!) za odbranu, naravno da Lazic par sekundi kasnije pravi preglup faul i poklanja dva bacanja. A i da se nekako odbranis, ne mozes vratiti ovu dvojicu, ko ce dati kos?

 

Zasluzen poraz, jbg, evidentan je pad forme, a mora se priznati i da je Zelimir danas bolje spremio i vodio utakmicu od Duska. Nije smak sveta, ali ako puknemo obe u Italiji, to bi bilo to.

Link to comment
 

Partizani su u mnogo boljoj formi u poslednjih mesec  dana, ja sam ocekivao poraz a i ova sapunica sa Kampacom je dodatno poremetila ekipu. Bolje da ga uopste nisu dovodili.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...