Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Moguce da ga je glavom zakacio, ali svakako nije faul.

 

Nego, dajte mi izvod iz pravila za ovu situaciju. Grobare nikako da ubjedim da smo imali pravo traziti celindz iako sudije nisu zaustavile igru kod ove situacije.

Nemam izvod iz pravila, ali možeš kod svakog prekida da tražiš čelendž za physical altercation. Tipa nabod u glavu. Sa tim da se ne poništava ništa što se desilo u međuvremenu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

 

I ja bih voleo pošto ni ja iskreno nisam znao da može da se traži challenge kada nije prekinuta igra u tom trenutku 

Može da se traži nesportska tj zato da se gleda. Ne može da se pregledom utvrdi običan faul. 

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Prelomila je izgubljena lopta Petruševa.

Jeste da je bilo mnogo pre kraja, ali po meni presudio poslednji minut 3/4 i dve trojke koje smo vam poklonili posle dva zaletanja Vildoze i (valjda) Dobrića da ukradu loptu.

Tada ste teško dolazili do poena i mi vam poklonimo 6.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Ma kakav faul, verovatno se malo sudarili glavom a ovaj pao ko mrtav u nadi da će izvući faul. Glup potez Dobrića, osim ako stvarno nije osetio neki ogroman bol.

Da je bolje odradio tajming pa i da posumnjaju.

 

Što se tiče čelendža još nisam video da oba trenera traže čelendž u istoj akciji

 

@John Coltrane protiv vas se obično ne vidi. Ali generalno ima taj šut jednom rukom sa zadrškom koji ulazi u velikom %

Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

Mi igramo ko kurac celu tekmu ali da nije ovakvih sudija ne bi nas ni dobili.

 

Grešiš momče

 

Lepo zamolite Rennea da se vrati

Link to comment

Jedno pitanje, kako to da se više ne sudi namerna ako je faul u mrtvom vremenu? Ledej je pravio takav faul na Petruševu. U prošlom finalu PO Laziću su to svirali baš na Ledeju.

Link to comment

Naša priča o f8 se ugasila 31. decembra kad je el produžila zabranu registrovanja pojačanja, sve poslije toga je obično otaljavanje posla jer nema se snage za nešto više.
U ovako neugodnoj situaciji možemo se samo moliti višoj sili da i sam Kampaco ne digne sidra prije tog famoznog 1.marta, tad bi bili baš u teškom čabru!

Ovaj roster bez njega se potrošio ko prosječna srpska plata, tako da me ni jedan poraz ne iznenađuje više se čudim bilo kojoj pobjedi, jednostavno smo pretanki na svim pozicijama!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
Just now, fandorin said:

Jedno pitanje, kako to da se više ne sudi namerna ako je faul u mrtvom vremenu? Ledej je pravio takav faul na Petruševu. U prošlom finalu PO Laziću su to svirali baš na Ledeju.

I ja se to čudim. Jedino ako nije drugačije pravilo u EL i ABA

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

 

@John Coltrane protiv vas se obično ne vidi. Ali generalno ima taj šut jednom rukom sa zadrškom koji ulazi u velikom %


Verujem ti pošto KKP gledam samo kad igra protiv nas. 
 

@April 

 
Neizvesno do samog kraja, ali slažem se da nam fali renneov jinx.

 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Nemam izvod iz pravila, ali možeš kod svakog prekida da tražiš čelendž za physical altercation. Tipa nabod u glavu. Sa tim da se ne poništava ništa što se desilo u međuvremenu.

 

Znaci da je proslo mi bi dobili 2 bacanja i onda bi oni sutirali svoja 2 zbog faula Lazica nad Egzumom?

Link to comment
19 minutes ago, MiddleClass said:

 

Moguce da ga je glavom zakacio, ali svakako nije faul.

 

Nego, dajte mi izvod iz pravila za ovu situaciju. Grobare nikako da ubjedim da smo imali pravo traziti celindz iako sudije nisu zaustavile igru kod ove situacije.

 

Imali ste pravo za ono sto ste trazili - physical altrecation.Ali to nije imalo sanse da bude uspesno u onoj situaciji.

  • +1 1
Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Znaci da je proslo mi bi dobili 2 bacanja i onda bi oni sutirali svoja 2 zbog faula Lazica nad Egzumom?

 

Ne, bio bi nesportski. Dva bacanja i lopta za vas.

  • +1 2
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

 

Imali ste pravo za ono sto ste trazili - physical altrecation.Ali to nije imalo sanse da bude uspesno u onoj situaciji.

Dosta je ličilo na završnicu protiv Burse. Samo se tada Madar zaleteo kao june i opravdano dobio faul u napadu na bukvalno istom mestu.

 

Ovde se Exum izmakao pa nije bilo šanse da se bilo šta drugo sudi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...