Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Sad verovatno vežemo i par poraza.
Kao što rekoh, ekipa je izgubila to nešto.
Da smo joj dva dana igrali ne bi ovo dobili. Ajde da kažeš da ovi nešto odigrali ali ono suprotno . Kad god nisu mogli da daju koš mi smo im pomagali glupim faulovima ,izgubljenim loptama.
Sad ne morate ni da "oslobadjate " Kampaca,neće nam ni trebati .
Tako malo uvek fali ...


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ledej nije mogao da prdne protiv Davidovca ovde igra lagano.

Sve se poremetilo. Markovic ispao iz rotacije a on nam je bio jedan od bitnijih igrača koliko god ga ljudi ne vole.
Uigravas ekipu sa Kampacom koji igra u Aba ligi po 30 minuta a ovde ga nemaš .
Samo neki od razloga ova dva poraza.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Ros said:

ovo nije faul exuma? :ziga:

Pa nije. Videlo se po kretanju exuma i Dobrića da veze nema sa faulom.

 

Prelomila je izgubljena lopta Petruševa.

Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Ledej nije mogao da prdne protiv Davidovca ovde igra lagano.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 


Ja se ne sećam da nas je ovako ubio, em je imao previše prostora em je pogadjao ludačke šuteve - izbačaj jednom rukom u padu.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Ja se ne sećam da nas je ovako ubio, em je imao previše prostora em je pogadjao ludačke šuteve - izbačaj jednom rukom u padu.

On to redovno ubacuje. Verovatno ima bolji procenat nego sa dve ruke.

Link to comment

Bila su najmanje 2 od 3 ključna faula, Nedovićev nisam lepo video. Lazićev ekstremno glup, Mitrovićev u žaru borbe. Ne mora da se svira, ali je po pravilima sve to faul.

 

Izgubili smo jer nismo bili dovoljno dobri, ni igrači ni trener, a nismo imali ni sreće. Klizanje Nedovića i onaj zicer Vildoze posle uhvaćenog svog promašaja na primer.

 

Mogli smo da ih prelomimo u drugoj polovini treće četvrtine, ali Duško iz principa zbog nerezonskog šuta vadi Vildozu. Oni su bili u padu, Lesor na klupi, Vildoza ih je rešavao lagano u napadu. Bez njega nismo 3-4 puta uspeli da damo koš na -1. Dobili bi i pored svih gluposti da smo napravili 3-5 razlike u tom periodu.  Naravno, broj gluposti koji su igrači napravili je ogroman ali imali smo ipak taj uski prolaz do pobede. Takođe, jebo ga smrdljivi Nikola Ivanović, tačno sam znao da će izbaciti Markovića koji je igrao vrlo dobro iz rotacije zbog njega. 

 

Svaka čast Ledeju, nije mu Petrušev mogao ništa. 

 

Kurčina od plejofa i za jedne i za druge. Žali bože para koje će na kraju služiti za lečenje frustracija u ABA pejofu.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

On to redovno ubacuje. Verovatno ima bolji procenat nego sa dve ruke.


Protiv nas se nije baš ovako naigrao otkad je došao u KKP. Simultanka. 

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Pa nije. Videlo se po kretanju exuma i Dobrića da veze nema sa faulom.

 

Prelomila je izgubljena lopta Petruševa.

 

Moguce da ga je glavom zakacio, ali svakako nije faul.

 

Nego, dajte mi izvod iz pravila za ovu situaciju. Grobare nikako da ubjedim da smo imali pravo traziti celindz iako sudije nisu zaustavile igru kod ove situacije.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

Pa nije. Videlo se po kretanju exuma i Dobrića da veze nema sa faulom.

 

Prelomila je izgubljena lopta Petruševa.

Ma kakav faul, verovatno se malo sudarili glavom a ovaj pao ko mrtav u nadi da će izvući faul. Glup potez Dobrića, osim ako stvarno nije osetio neki ogroman bol.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Nego, dajte mi izvod iz pravila za ovu situaciju. Grobare nikako da ubjedim da smo imali pravo traziti celindz iako sudije nisu zaustavile igru kod ove situacije.

 

I ja bih voleo pošto ni ja iskreno nisam znao da može da se traži challenge kada nije prekinuta igra u tom trenutku 

Link to comment

Ja mislim da je 2. poluvreme bilo sasvim dobro. Korigovali smo skoro sve propuste. Smanjili broj TO, Lesor potpuno zaustavljen, Exum skoro isto tako. Ok, Ledej dao više nego na svim ostalim derbijima koje je odigrao, ali imaju previše dobrih igrača, u ovim sastavima su za malo bolji. Za to malo su bili bolji i večeras. I naravno, izašlo je sve što je moglo da izađe, trojka Ivanovića, zicer Vildoze i and one Dobrića, to je 6 poena + klizanje Nedovića. Konačno, ovo ja zovem besprekornim suđenjem (ne u smislu da nije bilo nijedne greške, to je nemoguće), a ne ono u Kaunasu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...