Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Ovo je valjda prvi puta od kako pratim košarku da je klub doveo igrača kojeg sam upravo želeo da zameni odlazećeg, u ovom slučaju Holand menja Holinsa.

 

Mislim da na tržištu i nije bilo drugog nama dostupnog igrača koji bi mogao da iznese tu ulogu. Baš sam jako zadovoljan tim potpisom.

 

 

Ono što kvari to zadovoljstvo je činjenica da je praktično nemoguće nači igrača koji će da zameni Kalinića i sve što on nosi sa sobom, prvenstveno liderstvo, muda i znanje kako se osvajaju titule.

  • +1 1
Link to comment

Nama je najveca enigma trener, da je Ra i dalje tu, vecina bi bila prezadovoljna ovim igracima. Nedovic, Hassan, Holland, vjerovatno i Ilic, ako se jos rijese neke nedoumice oko 2 do 3 igraca, sasvim pristojna ekipa. Ali ta zebnja oko Jovanovica...

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ovo je valjda prvi puta od kako pratim košarku da je klub doveo igrača kojeg sam upravo želeo da zameni odlazećeg, u ovom slučaju Holand menja Holinsa.

 

Mislim da na tržištu i nije bilo drugog nama dostupnog igrača koji bi mogao da iznese tu ulogu. Baš sam jako zadovoljan tim potpisom.

Slicna prezimena, slican still igre, isti horoskopski znak.

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

na trzistu sigurno ima igraca, samo se skauting obicno ne radi po forumima.

Nisam siguran da za ove novce koje imamo možemo da nađemo bolje igrače od ovih. Stvarno ne razumem ovu dozu pljuvačine i pesimizma, em nismo došli ni do pola prelaznog roka, em sezona još nije ni počela. Nemoguće je da su na ovom forumu takvi stručnjaci da, na osnovu tri pojačanja, mogu da procene u kom smeru će teći naredna sezona i kakvu košarku ćemo igrati.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Nisam siguran da za ove novce koje imamo možemo da nađemo bolje igrače od ovih. Stvarno ne razumem ovu dozu pljuvačine i pesimizma, em nismo došli ni do pola prelaznog roka, em sezona još nije ni počela. Nemoguće je da su na ovom forumu takvi stručnjaci da, na osnovu tri pojačanja, mogu da procene u kom smeru će teći naredna sezona i kakvu košarku ćemo igrati.

 

This post was approved by Red star's GM and President of Basketball Operations.

  • Haha 5
Link to comment
23 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ovo je valjda prvi puta od kako pratim košarku da je klub doveo igrača kojeg sam upravo želeo da zameni odlazećeg, u ovom slučaju Holand menja Holinsa.

 

Mislim da na tržištu i nije bilo drugog nama dostupnog igrača koji bi mogao da iznese tu ulogu. Baš sam jako zadovoljan tim potpisom.

 

 

Ono što kvari to zadovoljstvo je činjenica da je praktično nemoguće nači igrača koji će da zameni Kalinića i sve što on nosi sa sobom, prvenstveno liderstvo, muda i znanje kako se osvajaju titule.


Tejlor iz Reala? Pedaliran je odande.

A i mogao bi neki Deson Tomas 

Edited by Plajvi
Link to comment
5 minutes ago, Hroničar said:

Nisam siguran da za ove novce koje imamo možemo da nađemo bolje igrače od ovih. Stvarno ne razumem ovu dozu pljuvačine i pesimizma, em nismo došli ni do pola prelaznog roka, em sezona još nije ni počela. Nemoguće je da su na ovom forumu takvi stručnjaci da, na osnovu tri pojačanja, mogu da procene u kom smeru će teći naredna sezona i kakvu košarku ćemo igrati.

naravno da mozemo. doduse, nisu culi internet cigani za te igrace, pa se ne racunaju.

 

nisam ja nikakav strucnjak, ali niste ni vi nista naucili o nebojsi za sve ove godine. sa ovim njegovim igranjem gm-a cemo na kraju sezone moci da obrisemo bulju. tim mora da ima neki sportski sektor koji ucestvuje u kreiranju tima, a ne da se ispunajvaju necije zelje i ostavi to polupocetniku da se snalazi. 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:


Tejlor iz Reala? Pedaliran je odande.

A i mogao bi neki Deson Tomas 

Tomas nije taj tip igraca, Tejlor jeste, ali Holand je definitivno jeftiniji.

 

Sad vidim da se tvoj post odnosi na treci pasus a ne na prva dva...Onda Kuruc :D

Edited by Milošica
Link to comment

Da, Deson nije taj tip... Ali kad god se sretnemo uvek nam zabije, voleo bih malo da gledam kako to radi svima ostalima :D 

Mozda da daju nekom treneru 200k da nauci i ohrabri Lazarevica da sutira, imali bismo savrsenog mutanta Kaline i Radonjicevog Dangubica, postao bi jako trazena roba za godinu dana
 

Edited by Plajvi
Link to comment

Tesko da ce se Lazarevic naigrati.

 

Jurite jos pleja, dvojku/trojku i jednog pod kosem. Plus Ilic.

 

Brutalnu ekipu na papiru pravite, jos da vidimo moze li Jovanovic to da uklopi.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
26 minutes ago, Plajvi said:


Tejlor iz Reala? Pedaliran je odande.

A i mogao bi neki Deson Tomas 

 

Sumnjam da nam je Tejlor bio platežno dostupan.

 

Dešon je OK igrač, ali nije tip lidera kao Kalinić. Ne otimaju se najveći klubovi džaba za njega.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...