Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Ekspertiza se ne radi toliko često u ABA ili EL pa nemam neki uzorak za poređenje ali 15 grešaka na 90 odluka zvuči sasvim prihvatljivo jer to znači da su bili u pravu 83.3% 

 

Jedino sto sam ovako brzinski uspeo da nađem je da u NBA sudije u proseku prave jednu grešku na svakih 1:44 minuta kada su u pitanju neizvesne utakmice tako da ovih 15 spada između prosečnog i iznad prosečnog. Svakako nije ni blizu najvećim krađama u istoriji košarke na ovim prostorima :)

 

Ja nisam ni trazio neke podatke, i pitanje je "kolika je pojedinacna greska", jer nije svaka greska iste tezine, ono, jedna pogresna odluka u datom momentu moze da resi pobednika, ne mora 15 da bi bila epska kradja... Stim da mi je taj NBA podatak bas WTF, who would think....

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Pričate o Čovićevoj ekspertizi, jeste normalni

Ekspertiza je ABA lige, Čović je samo dao komentar i valjda tražio ekspertizu?

 

@assignment u ekspertizi i piše da nije bilo nikakvih grešaka u samoj završnici.

Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Gde je u trećoj utakmici finala napravljena doslovno oružana pljačka, jedno od par najgorih razbojništava u istoriji košarke na ovim prostorima, sa specijalcem boltauzerom kao izvođačem radova?

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=03&nav_id=2165829

 

U kakvom bablu ti zivis, to je spektakl. Radjena je ekspertiza i posle druge utakmice, ali izgleda da se ta vest nije probila do tebe.


Imas najavljenu kradju u kupu. Ocekujemo klipove.

 

  • +1 5
Link to comment

Jebo vas Covic. Igra se utakmica odluke, jedan od dva tima ispada iz trke za mesto koje vodi u plej of. Moze biti samo jedan:) Dao bi malu prednost Partizanu na ovoj utakmici , igraju bolje u poslednje vreme ali ova utakmica se igra pred zvezdinim navijacima a i Obradovic je izgubio dosta vaznih utakmica otkako je na klupi partizana,ova utakmica ce biti utakmica dokazivanja za njega.

Link to comment

Kako ispada jedan tim ako će imati isti broj pobeda ako klub na čijem čelu je visoki funkcioner SNS pobedi?

 

Realno, teška priča i za jedne i za druge ako Partizan pobedi, ali tinjaće neka mala nada. Ako Zvezda pobedi onda Partizan ima mizerne do nikakve šanse, a Zvezda je u igri.

  • +1 3
Link to comment

Kol'ko smo vidjeli protiv Cedevite, užasno smo ranjivi na branjenju trica čini mi se 19 komada je prošlo, što je previše! Poseban akcenat stavlja činjenica da je Zvezda gubila tri od četiri meča isključivo trojkama u poslednjoj polovini zadnje četvrtine, Armani, Barsa i Žalgiris, koliko budu u stanju da tu zatvore spoljne pozicije toliko će biti veće šasne za pobjedu, u protivnom biće gusto i pritisak je svakako na Zvezdi više nego na Partizanu!

  • +1 1
Link to comment
Neka Savić nastavi da ignoriše budalu i ja sam zadovoljan. Oba tima imaju gospodske trenere, tako da tu neće biti čarki.
E ako je Željko Obrdović gospodin... Sve sam sad čuo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

E ako je Željko Obrdović gospodin... Sve sam sad čuo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

U pravu si, ne može da se živi od njegovih džiberskih prozivki i vređanja protivnika po svim medijima, to ni Dule nije radio.

  • +1 2
Link to comment
 
U pravu si, ne može da se živi od njegovih džiberskih prozivki i vređanja protivnika po svim medijima, to ni Dule nije radio.
To ni Aca Lukas ne radi.

Mrtva trka za kasting Ujka Koste.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...