Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, Ros said:

 

sudeci po mrezama, tenzije su vec godinama na mont everestu. tesko da nesto moze to podici na jos visi nivo.

 

baš me čudi otkud to, kad je Zlo odavno napustilo srpsku košarku :fantom:

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

baš me čudi otkud to, kad je Zlo odavno napustilo srpsku košarku :fantom:

Pa zamenili ste to zlo sa novim zlom, bolje slusaj kad prica Dr Covic, lol

  • Haha 1
Link to comment

Nije ovo nikakvo dizanje tenzija, ako pravila ne važe za sve jednako već se na silu mora igrati onda bolje da im ovako pustimo kup, nego da to bude uz "nepristrasno" suđenje i sa flašom u glavu Kampacu, Nedoviću ili bilo kome ko opali trojku, ma eto vam kup i vozdra čuvaj igrače nama je ABA presudno najvažnija!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
9 minutes ago, Ćenta said:

nego da to bude uz "nepristrasno" suđenje i sa flašom u glavu Kampacu, Nedoviću ili bilo kome ko opali trojku

Što ne nekog igrača Partizana, pa nisu ni oni šugavi

Link to comment
Što ne nekog igrača Partizana, pa nisu ni oni šugavi
Ista stvar, opet je ishod isti! Primjer sam naveo,,a iz partizana "ne sumnjaju" u regularnost, znači samo ti se reklo!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Ćenta said:

Nije ovo nikakvo dizanje tenzija, ako pravila ne važe za sve jednako već se na silu mora igrati onda bolje da im ovako pustimo kup, nego da to bude uz "nepristrasno" suđenje i sa flašom u glavu Kampacu, Nedoviću ili bilo kome ko opali trojku, ma eto vam kup i vozdra čuvaj igrače nama je ABA presudno najvažnija! 

 

dovoljno je na ulasku u halu da provere ko ima ostatke crne farbe na rukama, i da im ne dozvole ulaz

Link to comment
10 minutes ago, Ćenta said:

Ista stvar, opet je ishod isti! Primjer sam naveo,,a iz partizana "ne sumnjaju" u regularnost, znači samo ti se reklo!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 

A zašto ti odjednom sumnjaš u regularnost i nepristrasno suđenje? U finalnoj seriji kao i u dva derbija u ovoj sezoni je suđenje bilo skroz u redu. Sva je prilika da će to biti slučaj i u petak. Sem nekog pritiska na sudije i opšteg dizanja tenzije, ne vidim razlog da se unapred kuka na sudije i da se neko dve nedelje pred Kup čudi da se isti igra u Nišu, kao da je to neka novina.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, banecare1 said:

gde se prodaju karte za derbi prekosutra? 

ima li online ili moram da idem do pionira? 

 

padobranac, nis ne znam

 

Vidi se da si padobranac pošto ti fali treća opcija :lolol: - mogu jedino preko grupe da se nađu karte / uđe sa njima na silu. Ta treća je jedina moguća za sledeći derbi. Eventualno da kontaktiraš klub za neke skupe karte, tipa onaj red pored aut linije.

 

Ne znam koliko si dugo u Beogradu, za ABA možeš lagano regularno da kupiš kartu. Za EL ćeš takođe moći ako pređu u Arenu. Za Pionir i EL ali ne protiv Partizana je bilo zeznuto poslednjih nekoliko utakmica, znaće bolje neko drugi da ti pomogne, verovatno da može da se nađe ako se misli na vreme.

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...