Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Heaviside said:

Jedini kriterijum treba da bude da li možemo da napunimo Arenu ili ne. Ne mislim čak ni da bukvalno bude puna hala nego da bude dovoljno ljudi da to donese klubu veću zaradu od Pionira. Sve drugo je sekundarno. Lično više volim Pionir, bliže mi od Arene kad sam u Beogradu i sa dobrim kartama koje mi ustupi ćale se vidi bolje i uđe / izađe brže nego u Areni, a i loženje je veće, ali bio sam i na tribinama Pionira mnogo puta i to je pakao kada je puno. Sramota je ponuditi onakve uslove nekome ko je platio kartu. 

 

Solidan je hajp oko zvezde, loženje na top 8, a i objektivno gledano igramo dobro i lepo. Na poslednjih par utakmica kod kuće je interesovanje bilo veće od kapaciteta Pionira. Verovatno će još uvek postojati nada za plejof kada se priključi Kampaco što će da proizvede dodatni hajp. Arena definitivno ima smisla. 

 

Dugoročno mislim da ne možemo ni mi ni grobari da imamo punu Arenu u kontinuitetu. To jest mi smo pokazali da ne možemo, možda oni i mogu ali sumnjam da bi i kod njih bilo puno u trećoj sezoni na 12 mestu, a neći ni trenutno stanje što se budžeta tiče biti večno ni kod jednih ni kod drugih. Biće tu opet Evrokupa i FIBA lige šampiona. Zato treba poslušati Ćokija i napraviti modernu halu od 10-12k. Dva kluba ovakvih budžeta bi u normalnoj situaciji to mogli da izguraju sa bankama bez problema. Ta hala može sama posle da servisira dug. Neće se desiti naravno.

 

Nebitno je da li je Arena puna ili ne i koliku to zaradu donosi, jer klub koji je u stanju da plati jednog igrača 4,3 miliona nečega za sezonu i po nema finansijskih problema, pa samim tim cena/isplativnost nije bitan faktor.

Link to comment
47 minutes ago, Heaviside said:

i sa dobrim kartama koje mi ustupi ćale se vidi bolje i uđe / izađe brže nego u Areni

Uf, meni je ovo glavna prednost Arene. Baš se brzo uđe i izađe, imaju normalni toaleti, itd. I meni je Pionir mnogo bliže nego Arena, ali iskreno komfor Arene ne može ništa da zameni.

 

A i Partizan je igrao onomad u Areni kada smo se plasirali na F4, a celu sezonu pre TOP16 u Pioniru, tako da nema to mnogo veze. Znam da ti nisi ovo rekao, ali je bio argument i za ovo.

  • +1 1
Link to comment

Poslednji put sam bio prošle godine, pun Pionir do krova, ušao i izašao bukvalno za 5 minuta, loža iza zapisničkog stola. Tribine su pakao sa ulaskom i naročito izlaskom.

 

@goofs

Pričam iz ugla klubova, njima treba takva hala. Šta je bolje za Arenu klubove ne bi trebalo da zanima. 

 

@Nikodije

Jebi ga sad, najbogatiji sportski klubovi sveta itekako gledaju kako da zarade na kartama, a generalno za sve dvoranske događaje važi pravilo da se ne zakupljuje hala koju ne možeš da napuniš. Nema nikakve veze da li imamo pare za Kampaca, ne treba da zakupimo Arenu za 3k ljudi. Drugo je pitanje koliko je normalno da plate igrača i trenera budu ovolike u sportu u kome nekoliko hiljada ljudi dolazi na utakmice.

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Ovi samo za tri pucaju, pa dok ide biće u egalu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Najveći broj tih šuteva je bio otvoren. Nismo u bonusu, a dozvoljavamo sve ove šuteve. Nekakav Radović nam posprema trice... :frust:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...