Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Rekao Zeljko Pantic da nikada nije gledao bolju odbranu nekog tima kao sto je bila odbrana Zalgirisa i da nema govora o nekom losem sudjenju. Verujte njegovim "nepristrasnim" ocima.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

u kom minutu je sviran prvi faul zvezdi u trecoj cetvrtini?

U prvoj minuti 4/4 sviran faul Stef. Lazarevicu u 09:38 a zatim i Markovicu 09:02...

 

Link to comment
17 minutes ago, simple red white said:

U prvoj minuti 4/4 sviran faul Stef. Lazarevicu u 09:38 a zatim i Markovicu 09:02...

 

 

a da probas da odgovoris na ono sto te je covek pitao?

 

sudjenje jeste bilo domacinsko, ali nije vredno pomena u smislu uticaja na ishod.

  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, nenad said:

 

a da probas da odgovoris na ono sto te je covek pitao?

 

sudjenje jeste bilo domacinsko, ali nije vredno pomena u smislu uticaja na ishod.

Mozete te podatke naci na sajtu EL, medjutim da ne trazite faul je sviran u poslednjoj minuti trece cetvrtine.

Edited by simple red white
Link to comment

Bila je jedna situacija tokom onog niza nasih bezidejnih napada pred kraj, kad je Nedovic bas dobio po rukama na prodoru, cini mi se pri neresenom rezultatu. Nisu svirali faul, a onda je Ulanovas zveknuo trojku.

 

Mislim da je to jedina krupna greska, sudjenje je generalno bilo okej, blago domacinsko, kakvo i mi imamo u pioniru. Izgubili smo jer smo se sasrali i pogubili na njihovu agresivnu odbranu. Nije nam prvi put da ne umemo da privedemo mec kraju i da se napadacki ugasimo u zavrsnici, kad nam prakticno treba jos kos ili dva da prelomimo. Slicno je bilo i protiv Albe, Makabija, Barse, Valensije... Uglavnom smo imali srece u tim mecevima da ne budemo kaznjeni, juce je jbg protivnik pogodio suteve. Nedovic trenutno igra najracionalnije u svojoj karijeri, ali najcesce bira losa resenja u tim clutch situacijama, preskace dobre pozicije trazeci jos bolje, da bi onda pokusao neki ocajnicki hero ball na isteku napada. Vildoza je pouzdaniji, ali je bio bas los juce, evidentno jos nije povratio sigurnost i usao u pravi ritam posle povrede. Kampaco ce tu biti od ogromne pomoci, ubedjen sam da bismo s njim prilicno lako dobili juce, ali sta da se radi.

 

Ako dobijemo u petak, i dalje smo u dosta solidnoj poziciji. Pritisak posle ovog poraza je definitivno nesto veci, plus je ovo prvi derbi u koji ulazimo kao favoriti i navijaci ocekuju pobedu, videcemo kakva ce biti reakcija.

  • +1 2
Link to comment

Vidim pominje se da neke utakmice posle derbija igramo u Areni, baš pametno. Menjas halu u najbitnijim utakmicama u sezoni i igraš u hali u kojoj nisi trenirao, atmosfera tamo kao kad si gost.
Izgleda Čovic video da može da uzme još neki dinar na publiku a sad što se ambicija tiče nebitno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Biće puno samo na prvoj utakmici posle će biti kao i prethodnih godina, prazno.
Igra se za publiku, igraš od početka u jednoj hali a ne zadnje 5 utakmice i to najbitnije.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
19 hours ago, elementary said:

Biće puno samo na prvoj utakmici posle će biti kao i prethodnih godina, prazno.
Igra se za publiku, igraš od početka u jednoj hali a ne zadnje 5 utakmice i to najbitnije.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Tačno, igra se za publiku i zato publika treba da ima optimalne uslove za praćenje utakmica, a koji ne postoje u onoj Vesićevoj štali, osim ako nisi marva.

Link to comment

Jedini kriterijum treba da bude da li možemo da napunimo Arenu ili ne. Ne mislim čak ni da bukvalno bude puna hala nego da bude dovoljno ljudi da to donese klubu veću zaradu od Pionira. Sve drugo je sekundarno. Lično više volim Pionir, bliže mi od Arene kad sam u Beogradu i sa dobrim kartama koje mi ustupi ćale se vidi bolje i uđe / izađe brže nego u Areni, a i loženje je veće, ali bio sam i na tribinama Pionira mnogo puta i to je pakao kada je puno. Sramota je ponuditi onakve uslove nekome ko je platio kartu. 

 

Solidan je hajp oko zvezde, loženje na top 8, a i objektivno gledano igramo dobro i lepo. Na poslednjih par utakmica kod kuće je interesovanje bilo veće od kapaciteta Pionira. Verovatno će još uvek postojati nada za plejof kada se priključi Kampaco što će da proizvede dodatni hajp. Arena definitivno ima smisla. 

 

Dugoročno mislim da ne možemo ni mi ni grobari da imamo punu Arenu u kontinuitetu. To jest mi smo pokazali da ne možemo, možda oni i mogu ali sumnjam da bi i kod njih bilo puno u trećoj sezoni na 12 mestu, a neći ni trenutno stanje što se budžeta tiče biti večno ni kod jednih ni kod drugih. Biće tu opet Evrokupa i FIBA lige šampiona. Zato treba poslušati Ćokija i napraviti modernu halu od 10-12k. Dva kluba ovakvih budžeta bi u normalnoj situaciji to mogli da izguraju sa bankama bez problema. Ta hala može sama posle da servisira dug. Neće se desiti naravno.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Dugoročno mislim da ne možemo ni mi ni grobari da imamo punu Arenu u kontinuitetu. To jest mi smo pokazali da ne možemo, možda oni i mogu ali sumnjam da bi i kod njih bilo puno u trećoj sezoni na 12 mestu, a neći ni trenutno stanje što se budžeta tiče biti večno ni kod jednih ni kod drugih. Biće tu opet Evrokupa i FIBA lige šampiona. Zato treba poslušati Ćokija i napraviti modernu halu od 10-12k. Dva kluba ovakvih budžeta bi u normalnoj situaciji to mogli da izguraju sa bankama bez problema. Ta hala može sama posle da servisira dug. Neće se desiti naravno.

 

U načelu se slažem za tu osrednju halu, samo je upitno šta će biti sa Arenom u tom slučaju. Hoće li da je pune neke Goce Tržan i Petrovi Graše ili će da zvrji prazna? Ako je ovo drugo slučaj, onda bolje i tu da se igra košarka sa pola gledališta nego da nema ništa. Ne znam ko bi držao toliko manifestacija u Areni, od ovih domaćih možda bude 10 koncerata godišnje, a velike svetske zvezde nas zaobilaze već godinama. Nije ni koncertima (a ni drugim manifestacijama) Arena isplativa ako će doći 3k ljudi.

 

Uvek se vraćam na primer Splita, grad ima novu halu koja skuplja prašinu, a KK i dalje igra na Gripama. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...