Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Da, mislim da znaš da sam mislio na Nedovića i Lucu. Bez obzira na odlične partije Petruševa ove sezone, naša 2 najbolja i najbitnija igrača su Nedović i Vildosa. Barem dok Faku ne zaigra u EL.

Čekati svaku 6. partiju da veliki Nedović odigra na nivou imena nije dovoljno da se nazove jednim od 2 najbolja igrača. U ovom trenutku (bez Kampaca) Petrušev je partijama koje su kontinuirane apsolutno top 2 igrača ovog tima, u to računam i ono što pruža u odbrani. Nije to samo da je on eksplodirao zadnje 2-3 tekme, njegov preobražaj traje već neko vreme.
  • +1 3
Link to comment
Just now, ducca said:


Čekati svaku 6. partiju da veliki Nedović odigra na nivou imena nije dovoljno da se nazove jednim od 2 najbolja igrača. U ovom trenutku (bez Kampaca) Petrušev je partijama koje su kontinuirane apsolutno top 2 igrača ovog tima, u to računam i ono što pruža u odbrani. Nije to samo da je on eksplodirao zadnje 2-3 tekme, njegov preobražaj traje već neko vreme.

Ne sporim ništa za Petruševa napisao sam isto to, ali su 2 igrački najkvalitetnija igrača Nedović i Luca. Možda je tako preciznije i jasnije.

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

nema zasto, pre ce ovi u prva 4, nego da ispadnu iz 8

 

Pa ne deluju mi bas toliko dominanto..

Ok, dobri su, uigrani sve super, ali ne vidim taj neki posebno veci kvalitet u odnosu na recimo nas..

Vcrs su dobili na domaci teren, i to ne mislim zbog sudija, nego jednostavno su bili na max dok su nedovic i vildoza brljali..

  • +1 1
Link to comment

Ja sad iskreno ocekujem i poraz od partizana u sledecom mecu.

Meni je prosto neverovatno da i jedan Ivanovic nije uspeo da nadje resenje za ovu zalgirisovu odbranu (mada im je bas pusteno da budu "malo" grublji).

Drugo, ocigledno je Luca ispao iz forme, i da ce mu trebati neko vreme da se vrati, a mi tog vremena nemamo. Ne secam se da je do sada ovoliko isao iz greske u gresku, i bez ikakvog pozitivnog uticaja na organizaciju igru. Mi smo stigli i prestigli zalgiris sa Pefijem kao organizatorom igre.

Iako nas vise ne vidim kao ozbiljnog kandidata za f8, ne zbog poraza, vec nacina kako je do njega doslo, zaista je vecim delom uzivanje gledati ovu, Duskovu, crvenu zvezdu.

Edited by Drako
Link to comment

Sam Kampaco vrijedi koliko Vildoza I Nedović zajedno, e sad bilo je što je bilo teško će ovo ići ovako do tog marta, a bojim se da tad ne bude kasno za sve u EL. Sledeći meč je presudan po mnogo čemu!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment
34 minutes ago, ducca said:


Čekati svaku 6. partiju da veliki Nedović odigra na nivou imena nije dovoljno da se nazove jednim od 2 najbolja igrača. U ovom trenutku (bez Kampaca) Petrušev je partijama koje su kontinuirane apsolutno top 2 igrača ovog tima, u to računam i ono što pruža u odbrani. Nije to samo da je on eksplodirao zadnje 2-3 tekme, njegov preobražaj traje već neko vreme.

 

Petrušev

pre povrede Martina, kod Jovanovića (Zvezda 1W 6L): 18 minuta, 7.3 poena, 5.0 skokova, 0.1 blokada, FG 50%, šut iz igre na 3'46'', indeks 9.6

pre povrede Martina, kod Ivanovića (Zvezda 6W 0L): 19 minuta, 5.7 poena, 3.2 skokova, 0.8 blokada, FG 70%, šut iz igre na 5'48'', indeks 7.0

posle povrede Martina (Zvezda 3W 4L): 27 minuta, 19.6 poena, 6.3 skokova, 1.4 blokade, FG 64%, šut iz igre na 2'20'', indeks 23.3 

Edited by az67
  • +1 4
Link to comment

Kako izgubismo ovo, prosto neverovatno. Kako smo se vratili, imali laganu kontrolu nad utakmicom i onda pomracenje u zadnjih 5 minuta...prosto neverovatno, ovaj poraz bas boli! 

Medjutim, ne slazem se da smo izgubili sve sanse za top 8, ima jos da se igra, imamo utakmice u Beogradu sa vecinom ekipa koje su oko nas, Baskonija, Valensija, Efes, jedino Makabi je u gostima. Dobro je sto je Efes izgubio veceras.

Link to comment

i to je napadački kanal došao sa najofanzivnijom petorkom koja je moga da se sastavi, Luca Neda Dobrić Petrušev i Mitrović, i nijedan poen nisu dali do kraja, neverovatno šta se desilo

  • +1 4
Link to comment

nije ni toliko neverovatno, isekli su ih sve od prvog minuta, samo se petrusev pojavio u drugom. lazarevic je morao da bude na terenu, nije delovalo uopste da napadom mozemo da dobijemo.

  • +1 1
Link to comment

Okrenuo se momentum kad ne treba nakon 15 minuta dominacije i to je to. 

Poraz boli ali ok, i mi smo ovako dobili 3-4 utakmice. Generalno smo odigrali lose osim tih 15 minuta a opet smo imali utakmicu na teskom gostovanju. 

Derbi dolazi u nezgodnom momentu jer ako izgubimo i to nakon ovoga bicemo prilicno utuceni i takvi ici na 3 vezana gostovanja do pauze zbog kupa. 

 

Link to comment

Pretukli su nas i pobedili, Vildoza i Nedović su u poslednja dva minuta izbegavali da krenu na ulaz upravo iz tih razloga jer su dobili batine "kao vo u kupusu".

Nije da nismo i mi njih mlatili ali daleko manje ali i sudie su  nam laganije svirali prekršaje.

Kako god, za prosutim mlekom ne vredi jadikovati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...