Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Glavni utisak je Petrušev. Ono u reprezentaciji i kod Jovanovića i ovo pod Ivanovićem kao da nije isti čovek a ne ista polusezona.

 

Vildoza dobar posebno ta finta da svaki šut u zadnjem trenutku može da pretvori u dodavanje. Doduše u crunch time je imao malo previše soliranja i inspiracije.

 

Nisam video ko je uhvatio loptu pod košem u zadnjem napadu, težak brain fart da ne ide na polaganje nego vraća na 8 metara.

Edited by *edited by mod
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Kakav raspad u poslednja 2 minuta 

Koja 2 minuta, zadnjih 5 minuta. Pre svega je greška do trenera koji je insistirao da se po svaku cenu igra napad do isteka  vremena. Mi nismo ni pokušavali da bilo šta radimo dok ne prođe 20 sekundi, i na kraju se završavalo šutevima za tri sa jedne noge.

  • +1 1
Link to comment

Ovim porazom šanse za top 8 nam drastično padaju. Žalgiris ide lagano u top 8. Šteta,ova utakmica je bila prekretnica da odemo gore ,sada teško.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, ducca said:


Petrusev je odigrao solidno, Vildoza kanal.

Da, mislim da znaš da sam mislio na Nedovića i Lucu. Bez obzira na odlične partije Petruševa ove sezone, naša 2 najbolja i najbitnija igrača su Nedović i Vildosa. Barem dok Faku ne zaigra u EL.

Link to comment
4 minutes ago, elementary said:

Ovim porazom šanse za top 8 nam drastično padaju. Žalgiris ide lagano u top 8. Šteta,ova utakmica je bila prekretnica da odemo gore ,sada teško.

u je, onoliko sirenje optimizma, i onda napises ovo.

 

ovo je bio upisan poraz.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, elementary said:

Ovim porazom šanse za top 8 nam drastično padaju. Žalgiris ide lagano u top 8. Šteta,ova utakmica je bila prekretnica da odemo gore ,sada teško.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Ima još mnogo da se igra, da bi bilo super da dobijemo naravno, ali polako, eno Efes izgubio kuci protiv Bajerna... Gubiće i Zalgiris... I jos imamo barem 8 meča sa Kampacom u timu...

Link to comment
u je, onoliko sirenje optimizma, i onda napises ovo.
 
ovo je bio upisan poraz.
Ovo je realnost ,ovakvim pobedama se ide u top 8. Jedna kradja Barsa ,ovo sada ,los skor u međusobnim ,to se teško pegla.
Igracemo mi do kraja i biti u kao nekoj kombinaciji ali nije to .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...