Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Micko8 said:

Ne , ali ako je  tacno onda je to velika sramota za Savica.

Ne verujes Da je istina ali ako je tacno? 
procitaj opet polako sta si napisao

  • Tužno 1
Link to comment

A propo Litvanaca, meni je bilo fascinantno kad je meni 20-godisnjaku jedan zeleni u prijateljskom razgovoru u lice za heroja Saleta Djordjevica rekao "amazing player, but terrible human being". Pomerio mi svet naglavacke, tada nije bilo twittera pa nisam znao da ljudi mogu da misle drugacije od mene. 

 

Neke rane idu duboko.

  • Haha 1
Link to comment

I mi grobari ne volimo Djordjevica kao coveka. Kad je dao onu trojku protiv huventuda, znam da sam pomislio o jebote zasto bas to govno prokleto smrdljivo od coveka da da trojku. Zasto ne recimo silobad ili koprivica. U isto vreme sam bio i srecan I tuzan. Posle sam dobio nadimak harvi, po harviju dent. I dan danas me tako zovu

Edited by shimpr
  • Haha 2
Link to comment
19 hours ago, *edited by mod said:

Odlična prilika da nastavi da ga kulira i da nekako natera talentovanog limara™ da uradi isto.

Nije odlična prilika da ga kulira, on kao javna ličnost nije isto što i neki nn foorumaš. Nebojša Dr Čović je njegvim etiketiranjem na KZŠ (možemo reći slobodno) nacrtao metu za razne mandrile iz grupe. Treba da se šeta gradom i da se okreće da ga neko ne klepi.  Ja bih se zabrinuo i tražio pravdu na sudu ali i zaštitu policije.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Potpuno mi je nejasno da pridajete značaj twiter objavi igrača KKCZv, što to čini/e litvanci mi je i razumljivo jer pokušavaju da nešto ućare van terena a to znači da se boje Zvezde.

Strašna pretnja koju je Hasan uputio nekom Donatasu ili kako se već zove će završiti na sudu pravde u Hagu i jedina sreća je što ima državljanstvo kojim je izuzet od sudova van USA.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, simple red white said:

Nije odlična prilika da ga kulira, on kao javna ličnost nije isto što i neki nn foorumaš. Nebojša Dr Čović je njegvim etiketiranjem na KZŠ (možemo reći slobodno) nacrtao metu za razne mandrile iz grupe. Treba da se šeta gradom i da se okreće da ga neko ne klepi.  Ja bih se zabrinuo i tražio pravdu na sudu ali i zaštitu policije.

Šta god da kaže, kako god da reaguje, čak i da dobije presudu vrhovnog suda, mandrili će i dalje da veruju Čoviću, da misle da ima tu nešto ili da komentarišu kako ne bi Čović tako sigurno i napamet pričao da nije bilo baš tako. Jedino rešenje koje ja vidim je da ga potpuno ignorišu, da ne gostuju sa njim nigde i da ga puste da se sam valja u svojim saopštenjima.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

topik je o klubu, zali se glavnom i odgornom sto pricamo o ovim stvarima

Ne bunim se micek, konstatujem. Samo ti piči sa zadrugom... :lolol:

 Šta.kazes Litvanci odvratan narod, a šta oni još pišu na društvenim mrezama boga ti? I onda otkrivac tople vode meni spocitava naprednjake i ostale radikale. Upiš živi. 

Link to comment
10 hours ago, J.R. Cash said:

Meni se cini da vise mi™ ne mozemo da smislimo te balticke ustase, al ajde da ti verujem. 

 

 

 

Treba pažljivo gajiti mržnju prema baltičkim ustašama, odvratni su.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...