Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Znaci Kampaco debituje 03.03. prilikom gostovanja u Minhenu  @Ros you lucky bastard :D

 

Daleko mi je Minhen, a zbog posla ne bih ni mogao...

 

8 utakmice u EL ce moci da pomogne Faku, Bajern (g)- Efes (d) - Pana (g) - Barsa (g) - Baskonija (d) - Valensija (d) - Asvel (g) - Olimipijakos (d) - Fener (d)

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

 

8 utakmice u EL ce moci da pomogne Faku, Bajern (g)- Efes (d) - Pana (g) - Barsa (g) - Baskonija (d) - Valensija (d) - Asvel (g) - Olimipijakos (d) - Fener (d)

I to sve dobijamo, osim možda Barse tamo.

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

Znaci Kampaco debituje 03.03. prilikom gostovanja u Minhenu  @Ros you lucky bastard :D

 

Daleko mi je Minhen, a zbog posla ne bih ni mogao...

 

8 utakmice u EL ce moci da pomogne Faku, Bajern (g)- Efes (d) - Pana (g) - Barsa (g) - Baskonija (d) - Valensija (d) - Asvel (g) - Olimipijakos (d) - Fener (d)

 

ko zna, zna :)

jos sam uzeo kartu odmah iza nase klupe 

  • +1 1
Link to comment

KZŠ Nebojše Dr Čovića.

Na kojoj će da malo više mrsi m*da i ništa neće da kaže osim što će napasti Savića i KKP.

Edited by simple red white
  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, assignment said:

8 utakmice u EL ce moci da pomogne Faku, Bajern (g)- Efes (d) - Pana (g) - Barsa (g) - Baskonija (d) - Valensija (d) - Asvel (g) - Olimipijakos (d) - Fener (d)

 

image.thumb.png.79a2816d53fb40f2fb529bad7abea80e.png

 

 

Zapravo na 9. Doduse i ti si ih sve lepo pobrojao, samo si ih lose presabrao :D

Edited by adasevic
  • Haha 1
Link to comment

Mi, u ovih 9 utakmica, sa uigranim Kampacom, i sa Martinom u iole pristojoj formi ladno mozemo da odemo na 7:2, a kako igramo u zadnje vreme, ni 8:1 nije nedostizno.

Samo da nas vise mimoidju povrede...

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Ko sluša, dajte dajdžest pls.

 

poziva evroligu da kazni partizan za "vucicu pederu"

Link to comment

zofan savic da se ne cudi ako mu skandiraju da vrati konju glavu

 

ove godine smo se bazirali da dovedemo sto vise domacih igraca :doveli 6 stranaca, sam izjavio da zeli polonaru:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...