Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Wilde said:

 

Slobodnjaci Dalibora Ilića su moj Goli otok. Jebote, zarađuješ više nego 99,9999% svojih vršnjaka, opravdaj to i vežbaj ta bacanja svaki dan posle treninga ako hoćeš minute u ovakvom timu

 

Nije to baš tako. Imaš i na forumu ljude koji su napisali 20/30/50k postova, a neće ubosti da napišu nešto zanimljivo ili duhovito koliko god se trudili. Jednostavno, nekad ne ide, treba imati razumevanja.

  • +1 1
Link to comment

Kampaco je košarkaški Maradona, maestralan igrač teško ga ko može čuvati, dovoljno je da ima u p'n'r jednog visokog i pravi dar mar odbranama, a ukrasti loptu me poslastica, svaki evro uložen u njega je opravdan ma koliko ga oni klošari el blokirali.  Ovo sa Bentilom mi nikako nije jasno, pa on je kod onog mutavog stvorenja ličio na ozbiljnog košarkaša, sad liči na običnu ćuskiju, sve se nadam da proradi pod obručem ali slaba vajda! Pitanje i kakav će se Martin vratiti, a tu su nam nasušno potrebni visoki igrači!

Link to comment

Potez karijere.

 

Al Baba kako igra, nestvarno.

 

Usrao nas je Duško samo tako. Evo i pomahnitalo i ničim izazvano šlajm rivalstvo sa Bokanima, pretvorio u slet.

  • +1 3
Link to comment

Nego, hoće li taj Glikman iskoristiti svoje diskreciono pravo i ukinuti nam zabranu? Evo, prošla je tekma sa Realom, ništa se ne dešava, možda se čeka da prođe i derbi.

  • Tužno 1
Link to comment
Nego, hoće li taj Glikman iskoristiti svoje diskreciono pravo i ukinuti nam zabranu? Evo, prošla je tekma sa Realom, ništa se ne dešava, možda se čeka da prođe i derbi.
Pogledao sam napolje misleći da je vatromet, kad ono Glikmanu puca kurac da nam ukida suspenziju.

Što manje nadanja, to manje razočarenja.
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

Nisam gledao tekmu, a svi pričaju o Mitrovićevih sto posto iz igre, a evo, samo na ovom gifu je jedan promašaj...

 

posle tog promasaja je imao 100%. oprem dobro :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Behemoth said:

Nego, hoće li taj Glikman iskoristiti svoje diskreciono pravo i ukinuti nam zabranu? Evo, prošla je tekma sa Realom, ništa se ne dešava, možda se čeka da prođe i derbi.

 

Rekao Edin da ce nam skinuti mesec dana tako da, ono kraj Januara :fantom:

 

Za derbi ne brinem mnogo, dobili smo Partizan pred njihovim navijacima bez Kamapca, znaci mozemo, sto ne znaci i da hocemo, jbg fleksibilni smo po tom pitanju, moze nam se tako, lol

Link to comment
21 hours ago, assignment said:

 

Rekao Edin da ce nam skinuti mesec dana tako da, ono kraj Januara :fantom:

 

Za derbi ne brinem mnogo, dobili smo Partizan pred njihovim navijacima bez Kamapca, znaci mozemo, sto ne znaci i da hocemo, jbg fleksibilni smo po tom pitanju, moze nam se tako, lol

Nema ništa od pomilovanja

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/marsal-glikman-zasto-necu-da-amnestiram-zvezdu/440970

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...