Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, Nikodije said:

Kad se iskompletiramo baš me zanima ko će da visi iz petorke Vildosa, Faku, Pefi, Džoni, Nedović. Ne verujem da svih 5 mogu da budu u rotaciji. Pefi bi tu visio do pre mesec dana, ali kako ga skloniti sad kad se razigrao kao u najboljim danima

Visiće Holandija. Osim ako ne izvršimo kasnu doselekciju krajem februara. U tom slučaju zavisiće od utakmice do utakmice i samog protivnika. 

  • +1 2
Link to comment

Vildoza je dosao kao formiran igrac u Crvenu Zvezdu, u Spaniji nije ovako kvalitetno  igrao, tako je rekao onaj Edin sa Arene koji komentarise utakmice Spanske lige godinama.  Dokopao je se on i NBA lige na kratko ali kod nas je bas procvetao a tek je tu mesec i nesto dana , pa je nezahvalno govriti o njemu kao najboljem igracu koji je ikada igrao na ovim prostorima  . Ako cemo po aktraktivnosti i i lucidnosti u igri nije ni do kolena Teodosicu i Jokicu , eto ako smatrate te  igrace kao igrace iz novijeg doba . Kao sto sam rekao od njega samo iz CZ su mi bolji igraci bili Bjelica,Topic,Radmanovic,Obradovic,Stojakovic, Tomasevic itd. Mozda neki od njih nisu igrali dovoljno  dugo u Crvenoj Zvezdi ali su jedno vreme bili u klubu i duze od Vildoze i napravili su bolje karijere . I jos jednom da ponovim , nemam nista protiv Vildoze za CZ u ovom momentu je avion najbolje klase .

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

 

Definisite moderno doba. Ukljucuje li to doba Bogdana Bogdanovica? 

Da. Meni je Bogdan iz Partizana najmanje podjednako kvalitetan kao Vildoza sa tim da Vildoza tek treba da se pokaže u plejofu.

2 hours ago, Joe D said:

mozda bolje da definise umetnicki dojam

Mnogo ste ozbiljni, čuj da definišem umetnički dojam...

Al ajde, evo. To je suprotnost suvom kvalitetu kao objektivnoj kategoriji. Sasvim subjektivna kategorija, koliko mi je lepo da gledam nekog igrača. Zavisi najviše od toga na šta se onaj koji daje ocenu loži. 

  • +1 1
Link to comment

Meni isto. Daleko mi je ispred Lazića po tome jer je duži, moćnije izgleda i jeben je i sa strane pomoći. Baš upada oči kao zver. Opet, ne mogu da kažem da je po kvalitetu daleko ispred prajm Lazića koji je flaster na bekovima igrao na najvišem nivou. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Lazarević tek treba da pruži svoje najbolje utakmice za sezonu-dve, kad stekne više iskustva na EL nivou, ali već sad je aždaja u odbrani i vrlo koristan na skoku. Kod Duška se sve manje premišlja da uzme otvorene šuteve, a sad protiv Monaka je imao i onu situaciju kad je ušao na prodor, naterao Brauna na četvrtu ličnu i dobio bacanja.

 

Da pohvalim i Dobrića, izašao je iz kanala s početka sezone, ovo što igra poslednjih mesec dana je super iako šut i dalje škripi. Prija mu manja uloga u napadu, doprinos iz drugog plana. Sad je imao i neke lepe asistencije.

Link to comment

Nego, pošto nam glavni vodja kluba na tu temu uglavnom ćuti, šta bi sa tom žalbom ili molbom u vezi Kampaca? Ili ona i ne postoji, jer se EL ništa više ne oglašava? Pitam jer se stidljivo tu i tamo spominje da će se skratiti na kraj Januara?

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

Sad video podatak da su Mirotić, Vezenkov i Klajburn postigli ukupno dva poena dok ih je čuvao SL2

A Mirotičeva trojka za produžetak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...