Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Što se mene tiče ako saberem kvalitet i umetnički dojam Vildoza mi je broj 1 u moderno doba

 

Definisite moderno doba. Ukljucuje li to doba Bogdana Bogdanovica? 

Link to comment

ne znam sta bih ti rekao, bogdan dok je bio u partizanu nije bio jos toliko dobar.

 

imam utisak da dosta ljudi koji ovde pokusavaju da diskutuju ili ne gledaju, ili ne gledaju pazljivo. a trebalo bi, ovo sto igra ovaj covek do sada je potpuni jebeni spektakl.

  • +1 3
Link to comment

Imao je spektakularne utakmice protiv Zalgirisa i u Pireju. Na derbiju je klacovao, ali dotad nije bio faktor. Na utakmici posle koje je napisan post za permban, njegova uloga nije bila preterano bitna. 

 

Uglavnom, ozbiljno se pomeraju stative posle inicijalne tvrdnje da na ovim prostorima nikad nismo gledali takvog majstora. Sto je izjava direktno iz ludare.

 

Sve me ovo podseca na vece kad smo u jednom delu nekog lokala gledali Partizan protiv Fenera, dok se u drugom gledala Zvezda u Pireju i u nekom  trenutku jedan kosarkaski hronicar odusevljen Vildozinom igrom ispaljuje: Gde nadjosmo ovog malog.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, munze said:

podseti me ovaj toni, sta mislite , koliko ce ovih sad nasih stranaca za dve godine da zavrse kod robije? :fantom:

zar vi imate strance, mislio sam da razvijate domace igrace :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

Imao je spektakularne utakmice protiv Zalgirisa i u Pireju. Na derbiju je klacovao, ali dotad nije bio faktor. Na utakmici posle koje je napisan post za permban, njegova uloga nije bila preterano bitna. 

 

Uglavnom, ozbiljno se pomeraju stative posle inicijalne tvrdnje da na ovim prostorima nikad nismo gledali takvog majstora. Sto je izjava direktno iz ludare.

ne pomeraju se stative, nego je rasprva otisla u drugom smeru. to sto se hvatas za neki ekstremni tejk, ne cini tvoje ubedljivijim.

Link to comment

elem mozda bi neko mogo da spitne pa da pricamo o najboljim strendzerima u srbskoj kosarci.

 

vildoza je vrv najbolji u smislu da je igrao tj igra ovde u nekakvom piku (ili blizu pika) karijere, ali mislim da bih ipak pre njega stavio i pekmena i veselog ako se sveukupna karijera gleda.

 

da, umalo onog cigana divca da zaboravim.

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ne pomeraju se stative, nego je rasprva otisla u drugom smeru. to sto se hvatas za neki ekstremni tejk, ne cini tvoje ubedljivijim.


Fair enough. Cekam da definisete moderna vremena. 
 

4 minutes ago, Nikodije said:

 

Mi Argentina, vi Kamerun, crno™ vam se piše.


Vi Skola, mi Embid.

Link to comment
10 minutes ago, J.R. Cash said:

 


Vi Skola, mi Embid.

 

Tj. Escuela na španskom, pošto će naši Argentinci u sadejstvu sa domaćim profesorima košarke da školuju borbene ali taktički neobučene Kamerunce.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kad se iskompletiramo baš me zanima ko će da visi iz petorke Vildosa, Faku, Pefi, Džoni, Nedović. Ne verujem da svih 5 mogu da budu u rotaciji. Pefi bi tu visio do pre mesec dana, ali kako ga skloniti sad kad se razigrao kao u najboljim danima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...