Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Dobro na stranu glupava poredjenja na individualnom nivou, igrate nenormalnu kosarku. Stvarno uzivancija. A slozicemo se da su Vildoza i Ivanovic glavni krivci za to.

 

Ako hocete bas da poredite: Rekao bih da su njih dvojica najbolje sto se desilo Zvezdi od Pesica i Bjelice, ako uzmemo u obzir istorijski kontekst i gde je bio klub pre njih.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Rakac je igrao u Zvezdi u prajmu, sezona 2003/04, ali mimo njega to je bio krš tim, pa je i njegova vrh sezona nekako zaboravljena.

jeste, pao mi je on na pamet posle. u onom timu je bio kao onaj bugati parkiran ispred stracare.

  • +1 1
Link to comment

Malo se nepravedno zapostavlja i učinak Lazića u svim ovim pobvjedama, čovjek daje maksimum, igra korektno u napadu, uglavnom pospremi te otvorene trice.. 

  • +1 5
Link to comment

Mozda uobrazavam ali na Evroliginom snimku nakon sto je poljubio grb Obradovic se okrece na stranu i izgovara jbm ti mater a gledam i onaj klip sa tw pa mi se cini da on to izgovara Covicu koji uz par ljudi oko njega jedini ne aplaudira tj sedi mirno. I meni je ono Sasino cista emocija. Mnogo mi je drago sto je dobio onakve ovacije a ocekivao sam upravo suprotno zbog svega od pre. Ipak su se i nasi navijaci (ne ubrajam onu stoku) dozvali pameti. Sasa Obradovic je Crvena zvezda, razni Covici, Terzici i slicni im dodju i prodju. 

 

 

O samoj utakmici nemam sta da dodam, bravo igraci, bravo treneru. Pravi tim!

  • +1 6
Link to comment

U moderno doba, mozda Novica, Bogdan, Mekejleb, Pekmen i Kvinsi Miler na ovom nivou, al može Vildoza svima na crtu. Lorenco i Kalina su ipak u drugim dresovima igrali bolje.

Pritom, svi ovi iskrvaviše na terenu, a ovaj vozi bajs i u klizaljkama na teren.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 3
Link to comment

Što se mene tiče ako saberem kvalitet i umetnički dojam Vildoza mi je broj 1 u moderno doba. Za suvi kvalitet ste već nabrojali, eventualno Miloje može da se pridoda, imao je brutalne partije kod Duleta iako je sa talentom slabije stajao od ostalih nabrojanih. Gurović nije imao dobru ekipu i nije bio u prajmu ali je isto bio igračina.

Link to comment

Erhm, Boban je imao dabl-dabl sezonu u Zvezdi, bio prvi skakac i treci poenter lige, najbolji onaj PiR indeks na kraju i prva petorka, u timu koji je definitivno bio slabije rangiran u odnosu na prosek EL nego sto je ovaj danas. Nek Vildoza dogura bar do te petorke pa cemo onda da pricamo. 

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

U moderno doba, mozda Novica, Bogdan, Mekejleb, Pekmen i Kvinsi Miler na ovom nivou, al može Vildoza svima na crtu. Lorenco i Kalina su ipak u drugim dresovima igrali bolje.

Pritom, svi ovi iskrvaviše na terenu, a ovaj vozi bajs i u klizaljkama na teren.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

I Čiča Gurović je pokidao dve sezone u Zvezdi, imao tipa 25 ppg. Ali pošto je on dalabu malo mu se zaboravlja koliko je bio dobar igrač u tom periodu.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...