Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

11 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ovo je najbolja igra OVOG tima od kako je zajedno, kud i kamo bolje nego u Grčkoj. 

Napad upada u oči jer je funkcionisao kao nikada do sada, ali odbrana je bila ona koja je rešila meč. Mislim da niko sem Reala ne može u ovom trenutku da odigra ovako, meni, kome je to najbitniji deo igre pod obručima, ovo večeras je bilo tačno to što sam i stavio u gif - čista poezija. Savršene rotacije, udvajanja, preuzimanja, zagrađivanje, skok...pure love, pure pleasure.

 

Neverovatno je kako su Ivanović i tim kliknuli, jednostavno ne pamtim da sam ikada video nešto slično.

 

I da ne zaboravim, Pefi je odgirao utakmicu za kakvu zaista nisam mislio da je sposoban, i to opet ne mislim u napadu (a tu je bio praktično savršen) već u odbrani. Svaka rotacija, svaki pokret tačno na vreme, logično, rezonski, sa smislom i razumevanjem kako igre tako i individalnih karakteristika protivnika. 

 

Svrš.

Sve se slažem, samo ne i za onaj deo u vezi skoka. Dozvolili smo im čak 18 skokova u napadu (dešavalo se po 2-3 u istom napadu), što je stvarno previše. To je verovatno Ivanović zamerio Petruševu i ostalima. Kad se  u napadu odigra bukvalno savršeno kao sinoć onda to nije problem, ali u iole izjednačenom meču može biti odlučujući faktor.

Edited by Nikola77
  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, kralj said:

I Pefi doktorski. I Lazarević kad uđe kao da nakrivi teren pa ovi uzbrdo napadaju.

 

Al onaj Kuzmanović, majko mila... Sinoć mu komentator u podkastu kaže "Pefi 7 komada", a ovaj odgovara sa "Skokova ili asistencija?" Jebo te.

Ja ga inače pamtim kao prilično inteligentnog igrača, al sa ovim što sad ispoljava, veze nemam kako je uspevao da provali na koji koš napada.

 

Imao je protiv Reala 6 sk i 7 as. Mozda ga je to ponijelo...

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

e jebiga sad. car je vildoza, ali ovi prostori su ipak dali neke ozbiljnije velicine.

 

da bolji igraz u zvezdi u svom prajmu nije igrao, to sigurno. 

Ja ovako iz vrha  glave  mogu da kazem ime  jednog aktivnog  igraca koji igra na Vildozinoj poziciji , pred igrackom  je penzijom a to je igrac koji je ponikao kod Cokija pre nekih dvadesetak godina:) A da ne govorimo o dvostrukom mvp-iju NBA lige i mnogim drugim legendama iz proslosti.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Nikola77 said:

Sve se slažem, samo ne i za onaj deo u vezi skoka. Dozvolili smo im čak 18 skokova u napadu (dešavalo se po 2-3 u istom napadu), što je stvarno previše. To je verovatno Ivanović zamerio Petruševu i ostalima. Kad se  u napadu odigra bukvalno savršeno kao sinoć onda to nije problem, ali u iole izjednačenom meču može biti odlučujući faktor.

 

Pa koliko smo im mi tacno dozvolili, treba tacno pregledati, sama brojka nije apsolutna, jer su im se barem 5-6 promasaja posle odbitka vratila u ruke, a broji se kao skok u napadu...

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

e jebiga sad. car je vildoza, ali ovi prostori su ipak dali neke ozbiljnije velicine.

 

da bolji igraz u zvezdi u svom prajmu nije igrao, to sigurno. 

 

Rakac je igrao u Zvezdi u prajmu, sezona 2003/04, ali mimo njega to je bio krš tim, pa je i njegova vrh sezona nekako zaboravljena.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Hroničar said:

samo bih dodao da ovakvog majstora kao što je Vildoza nikada nismo gledali na ovim prostorima

 

Za ovo realno ide permban.

  • +1 3
Link to comment

Individualno mišljenje Hroničara kao što i ja mislim da je Mwil jedan od najbljih plejmejkera koji je igrao u ABA ligi (što naravno verovatno nije tačno) ali je tačno da je imao asistencije koje je svojevremeno mogao samo jo Teo da ispostavi a sinoć sam video i kod Vildoze tu lucidnost.

Link to comment
6 minutes ago, simple red white said:

Individualno mišljenje Hroničara kao što i ja mislim da je Mwil jedan od najbljih plejmejkera koji je igrao u ABA ligi (što naravno verovatno nije tačno) ali je tačno da je imao asistencije koje je svojevremeno mogao samo jo Teo da ispostavi a sinoć sam video i kod Vildoze tu lucidnost.

Ona asistencija Petrusevu kao da je bila omaz Pepe Sancezu, odmah me podsetila na njega.

  • +1 1
Link to comment

Trener Monaka je bio bolji igrac od Vildoze, za mene licno Topic, Bjelica i space cadet iako je u klubu bio kratko, su mi takodje ispred njega. Nista protiv Vildoze, odlican je igrac.

Edited by Micko8
Link to comment

Šta znam, dosta dugo pratim košarkaški klub, mislim da je Vildoza najkompletniji igrač kojeg sam imao priliku da gledam u našem klubu. Opet moje mišljenje, ne mora da bude tačno.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...