Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Hroničar said:

samo bih dodao da ovakvog majstora kao što je Vildoza nikada nismo gledali na ovim prostorima 

e jebiga sad. car je vildoza, ali ovi prostori su ipak dali neke ozbiljnije velicine.

 

da bolji igraz u zvezdi u svom prajmu nije igrao, to sigurno. 

  • +1 3
Link to comment

Opet siromah drugi Luka ne dobija adekvatnu satisfakciju. Petrušev MOM, na konferenciji se klanjaju Nedoviću, Vildoza ukrade 40 minuta šoua u 2 napada, a Babetina što oduči ove kengure, nikom ništa. Za mene igrač utakmice bez dileme. Posebno ona sekvenca kad ih je sa 5 uzastonih poena vratio na podešavanja od poluvremena u trećoj.

  • +1 5
Link to comment

I Pefi doktorski. I Lazarević kad uđe kao da nakrivi teren pa ovi uzbrdo napadaju.

 

Al onaj Kuzmanović, majko mila... Sinoć mu komentator u podkastu kaže "Pefi 7 komada", a ovaj odgovara sa "Skokova ili asistencija?" Jebo te.

Ja ga inače pamtim kao prilično inteligentnog igrača, al sa ovim što sad ispoljava, veze nemam kako je uspevao da provali na koji koš napada.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Plavšića (koga inače ne cenim puno kao novinara) je ovo baš duboko dirnulo.

 

Plavšić kida otkad se vratio na mesto zločina. Zapravo je preokret krenuo s njim a ne Duškom :rolleyes:

Edited by ducca
  • +1 6
Link to comment

pogledao sam neki extended highlights.....prilično impresivno. ko bosi po trnju su se proveli i protiv vas i protiv nas, s tim što ste ih vi rešili ranije, a mi u finišu

 

Zvezda ko Zvezda me nešto ne interesuje, ali mi je impresivan rad Ivanovića, odnosno količina i kvalitet urađenog posla u jedinici vremena. retko se to viđa. kapa dole.

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Joe D said:

e jebiga sad. car je vildoza, ali ovi prostori su ipak dali neke ozbiljnije velicine.

 

da bolji igraz u zvezdi u svom prajmu nije igrao, to sigurno. 

Dobro, bar ja nisam uživo gledao kreativnijeg igrača na ovim prostorima.,,moje mišljenje.

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Gde? 

 

ELtv, imam pretplatu pa tu pratim sve što me interesuje u vezi EL, prenose, snimke, hajlajtse isl

 

oko 15 minuta traje ovo što su okačili sa Monakom

 

 

Edited by Ted
Link to comment
Just now, Ted said:

 

ELtv, imam pretplatu pa tu pratim sve što me interesuje u vezi EL, prenose, snikme, hajlajtse isl

 

oko 15 minuta traje ovo što su okačili sa Monakom

 

 

 

Baš sam došao na temu da pitam jel ima nešto takvo negde, van ovih 3 minuta i vidim tvoj post.

 

Ako ima, neka neko baci link.

Link to comment

Duško za sada briljantan. Poklopilo mu se malo i dolazak Vildoze i nešto lakši raspored tamo po dolasku, kad se hvatao zalet, ali sve u svemu, antologijski posao za sada. I napredak igrački i timski, ali i vođenje utakmice, skauting, izmene, tajmauti, pa i konferencije... Sviđaju mi se i vaspitne metode najčešće spram Nedovića i Petruševa.

 

Sledeći izazov što se tiče kompozicije tima mu je povratak Ivanovića. Iako se na njega dolazak trenera kao šok terapija najbolje primila, plašim se šta će biti kad se vrati. Na utakmici poput jučerašnje sumnjam da nam ne bi sjebavao momentum.

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Hroničar said:

Mogu da zamislim kako će to izgledati kad zaigra i Kampaco.

u  nedelju u PG cemo videti zajedno VIldozu, Kampaca, Nedovica i Petruseva :D 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...