Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Budućnost i mene ne zanima previše .
Ima vremena ,ova ekipa može i u gostima da dobija tako da ne brinem za plej of.
Ono što želim je da pobedimo U Litvaniji .
Šta bi sa registracijom Topica zna li neko ,mene to zanima :)


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ovo je najbolja igra OVOG tima od kako je zajedno, kud i kamo bolje nego u Grčkoj. 

Napad upada u oči jer je funkcionisao kao nikada do sada, ali odbrana je bila ona koja je rešila meč. Mislim da niko sem Reala ne može u ovom trenutku da odigra ovako, meni, kome je to najbitniji deo igre pod obručima, ovo večeras je bilo tačno to što sam i stavio u gif - čista poezija. Savršene rotacije, udvajanja, preuzimanja, zagrađivanje, skok...pure love, pure pleasure.

 

Neverovatno je kako su Ivanović i tim kliknuli, jednostavno ne pamtim da sam ikada video nešto slično.

 

I da ne zaboravim, Pefi je odgirao utakmicu za kakvu zaista nisam mislio da je sposoban, i to opet ne mislim u napadu (a tu je bio praktično savršen) već u odbrani. Svaka rotacija, svaki pokret tačno na vreme, logično, rezonski, sa smislom i razumevanjem kako igre tako i individalnih karakteristika protivnika. 

 

Svrš.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 6
Link to comment
Čini mi se da sam ja jedini kome je ovo klečanje i ljubljenje grba pomalo patetično?
Meni je i iskreno i skoro potresno.

Ali kako su se osećali njegovi igrači dok im trener ljubi protivnićki grb pred početak utakmice?
  • +1 4
Link to comment
33 minutes ago, red star forever said:

Čini mi se da sam ja jedini kome je ovo klečanje i ljubljenje grba pomalo patetično?

 

meni je delovalo kao teski krindz ali posle sam video snimak gde se videlo da mu je ovo bas znacilo, nosi teret jos uvek, covic ga je uzasno ocrnio. 

 

e, darko plavsic, to je pravi krindz. sportsko novinarstvo u srbiji je dno dna. 

 

sto se utakmice tice, mnogo volim da geldam mladjanog lazarevica. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo je prikaz jedne igre visokih igrača sa punom koncentracijom ali i prikaz uigrane akcije gde svako zna gde je ko u kom trenutku. Eh da je DI od početka bio i da su prošli pripreme s njim.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, red star forever said:

Čini mi se da sam ja jedini kome je ovo klečanje i ljubljenje grba pomalo patetično?

Dobro ti se čini.

 

Puklo čoveka u trenutku, uradio je sve vođen emocijama, sve se desilo u par sekundi.

 

Patetične su stvari koje su planirane, nameštene, isfolirane...

 

Iskrena emocija ne može biti patetična.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne znam da obrišem ovaj smajli ispod koji sam slučajno stavio.

 🤣

Edited by Hele
  • +1 6
Link to comment

kakva je ovo utakmica bila, sta je ovo. nadam se da ce se pojaviti kompilacija svih asistencija (i prosutih asistencija), ovo treba da se pusta deci u skolama kosarke, kako kosarka treba da izgleda.

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...