Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Defunctus said:

Sta li ce reci uprava i sponzori Monaka, njihov trener poljubi protivnicki grb i izgubi 20 razlike.

 

Pa on im ne igra, neka prvo postave klub na sportske staze, a ne da jednom igraču daš ugovor da može da radi šta hoće, lepo se provodio noćas po BG klubovima :D

Link to comment

Vildoza vozi biciklu na pauzi smile.png
Holand je bogotac. Ne može minut da odigra. .
Ne puštaj ih da smanje ,nas svi guze u zadnjoj kad gubimo a mi gospoda.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk









Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

 

Pa on im ne igra, neka prvo postave klub na sportske staze, a ne da jednom igraču daš ugovor da može da radi šta hoće, lepo se provodio noćas po BG klubovima :D

 

Zasluzio je, bez njega bi dali manje od 30 poena veceras.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, assignment said:

Pa on im ne igra, neka prvo postave klub na sportske staze, a ne da jednom igraču daš ugovor da može da radi šta hoće, lepo se provodio noćas po BG klubovima :D

 

šta su ostali radili kad ovako igraju, bolje da su i oni išli s njim

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Kakva šteta što nas ujebali sa ovom zabranom . Fali još jedan igrač umesto Holanda na bilo kojoj poziciji . Bukvalno igrač manje . Može nekad da udje pogodi neki šut i to je to.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Kakva rapsodija, vjerovatno najbolja utakmica ove sezone. Sve je bilo sjajno od aplauza za Saleta, njegove reakcije, reakcije naše ekipe tokom utakmice, Duškovo vođenje, povratak Luce, predugačak je niz nabrajanja šta je sve bilo dobro.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 3
Link to comment

Odlična utakmica ,Laza dobar ,Mitar takodje ,ma svi su bili dobri.
Mislim da je sada pravi trenutak da vežemo par pobeda ,taman se vratio Vildoza,sad će i Ivanović i Martin pa da se posibamo za top 8.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Zasluzio je, bez njega bi dali manje od 30 poena veceras.

 

Čisto sumnjam, ali ok. Ja mislim da se to nebi trebalo raditi, jer jedan igrač nikada ne može biti ispred celog tima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...