Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

On 9.7.2022. at 9:08, Nikodije said:

 

To važi samo za Španiju, tj ako hoće tamo da se vrati. Valensija ima prava na njega za acb ligu pa mora da im se plati obeštećenje. Ali ako Valensija baš hoće da ga zadrži dovoljno je da mečuju ponudu koju daje Barsa i on mora da ostane u Valensiji.


Jel oni to imaju neki draft? Po kom principu to radi, hoce li Valensija ikada prestati da polaze prava na njega?

Link to comment
21 minutes ago, Moća said:

Pa Kvinsija Milera su doveli posle predloga sa RSB-a tako da to sigurno neko prati.

Nekih 3,4 sezone je moj dug i jos jedan decko radio skauting potencijalnih pojacanja za Radonjica. Izmedju ostalog te godine je Radonjic trazio 4 i drugar je odradio skauting i predlozio Kvinsi Milera. Onda je Raznatovic predolzio Kvinsija jer je on iz agenzije sa kojom saradjuje i Radonjic se slozio da ga dovedu posto je vec znao za njega i imao je skauting izvestaj. 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

hoce li Valensija ikada prestati da polaze prava na njega?

Ako Barsa "otkupi" prava, onda hoce. To je valjda pravilo da ako Kalinic oce u Spaniju moze samo u Valensiju ili se placa obestecenje.

Link to comment
4 minutes ago, Hroničar said:

Kad smo kod Valensije, izgleda da smo u pregovorima sa jednim košarkašem iz te ekipe. Pominje se Dubljević kao pojačanje.

 

91-o godiste

 

daj

Link to comment

Mislio sam da će se Dubljević radije penzionisati nego ponovo zaigrati bilo gde van Španije. Na koju foru možemo da priuštimo njega i Nedovića, a ne možemo Kalini da damo ponudu koja se ne odbija[emoji769]?

Link to comment
1 hour ago, Wilde said:

Mislio sam da će se Dubljević radije penzionisati nego ponovo zaigrati bilo gde van Španije. Na koju foru možemo da priuštimo njega i Nedovića, a ne možemo Kalini da damo ponudu koja se ne odbijaemoji769.png?

 

Moguće da Čović ima neki deal sa Kalinićem čim ga ne provlači kroz medije. Možda su mu i dužni neke pare ko zna. 

  • +1 1
Link to comment
Nije ni svestan kakvo će saopštenje da popije...
Na spanjolskom

"KK Estrella Roja quiere recordarle a la audiencia..."

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...